Jump to content

Anthem


RNA

Recommended Posts

evo,poslusao sam i taj tightrope.voleo bih da je produkcija malkice bolja.vokal Eizo Sakamoto-a se prilicno razlikuje onda i sad(ako zaista on peva na ovom albumu).favoriti, za sada:night after night,driving wire.

najjace sto imam na mp3 skoro sve albume,a noc je duga... :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Victim In Your Eyes' treba da dodas tom sipsku. U, jebote, totalno sam bio zaboravio na 'Night After Night', to je prokleto fenomenalna pesma!

Eizo peva definitivno; stari covek, sta da se radi, menja mu se glas s vremenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eizo peva definitivno; stari covek, sta da se radi, menja mu se glas s vremenom.

 

da,ali meni se cini,upredjujuci sa novijim albumima,da je onda imao grublji glas.da cujes kako na poslednjem albumu izvlaci neke refrene,npr.the beginning-ajoj sto je dobra pesma,nema je takve na tightrope-u

 

"fallen angel,spread your wings...." :rockdevil:

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda kako koji album poslusam,da mi je uvek bolji od prethodnog.evo vec mi je bound to break bolji od tightrope.verovatno samo zbog produkcije jer su pesme manje-vise jednakog kvaliteta i na isti fazon(bound to brake,soldiers,fire'n the sword su vrh).

 

evo spotic:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda kako koji album poslusam,da mi je uvek bolji od prethodnog.evo vec mi je bound to break bolji od tightrope.verovatno samo zbog produkcije jer su pesme manje-vise jednakog kvaliteta i na isti fazon(bound to brake,soldiers,fire'n the sword su vrh).

Meni se izgleda jedino ne svidjaju albumi gde je Bonet pevao. Nekako mi to nije pravi Anthem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu si donekle u pravu.no smoke without fire mi se uopste nije svideo,dok je recimo gypsy ways malo bolji,mada i seven hills je prosecan.ima dobrih pesama ,ali ima i nekoliko dosadnih.za sada eternal warrior i immortal su me najvise odusevili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ako naucis da pevas na japanskom odsvirajte nesto od "Anthema" na promociji, ako ostatak benda pristane da svira.

Наравно да неће хтети, знам то већ сада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Nabavih sve albume,singlove i live-ove,znaci sta reci VRH!Imam osecaj da ce mi Anthem zauzeti 2 mesto iza MAIDEN-a!

Мени је међу првих 5 хеви бендова свих времена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslusah i taj overlord album
overLOAD,hehe,koji mi je kurac
Не само позитивно, него било како!
nepoznat bend,jos iz japana,ljudi verovatno nemaju velika ocekivanja,pa se i ne trude da nabave
Volim ih i ja ali me mrzi da pisem...
cuti tamo,ako nisi jos slusao bound to break,eternal warrior,immortal,overload,gypsy ways,naravno da nemas sta da pises :bigblue: Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...