Jump to content

Football Manager 2007


Elvis

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja skinuo 18. Oktobra odma prvi dan kad se pojavila na netu,igrao sam dva dana.Nemam zamjerki ali ja jednostavno vise nemam masinu za ovo.Sacekacu novu godinu pa cemo nastavit.Da bi radila kako treba,1.5 Ghz i 256 rama je minimum neki.Iako na system requirements pise 1 Ghz i 128 rama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalirao sam u nedelju Fm novi ali sam ga zbog skole samo i tad igrao..chekam ja petak/vikend pa cu najverovatnije tad da se izivljavam..ali i ono malo sto sam odigrao za sada sam video nove fore i podosta mi se svidja, realnost je unapredjena na jos visi nivo, a i interesantno da mi mnogo brze radi nego prosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FM 2007 je novo savršenstvo...

 

Pogurao sam SVE zemlje, samo prve lige (+ par drugih, u najjačim nacijama...) i uopšte ne primećujem neka usporavanja... Čak mogu da primetim da radi dosta brže nego prethodnici.

 

FM-manijaci, have fun! I know I will...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li ima Juventus u FM 2007?Ako nema,ne treba mi igra.

FM 2006 je sjajan menadzer.I poprilicno realan.Svojevremeno sam igrao World Manager,isto je jako dobar,ali sam sa Jermenskim klubom Tsement Jerevan stigao do polufinala lige sampiona,i godisnji budzet mi bio 14 miliona funti.Realno u picku materinu.U FM toga nema,i zato je mnogo dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u trećoj sezoni sa Leedsom...

 

U prvoj sam uzeo Championship i poispadao iz kupova.

U drugoj sam završio tek 10. u Premier-u ( :cry: ), ali sam igrao finale FA Cup-a.

U trećoj štekam pare za četvrtu i nadam se plasmanu u UEFA League. :)

 

Mnogo me u Engleskoj nervira kako su simulirali kriterijum za dobijanje radne dozvole... Ponekad ispadne da možeš da dovedeš nekog anonymusa iz neke žešće vukojebine, a onda ti ne daju da dovedeš lika koji igra već 500 godina u Evropi i gomilu puta je bio reprezentativac neke južnoameričke zemlje... Mislim, sranje. :mad:

Edited by MC Hammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...