Jump to content

Football Manager 2007


Elvis

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HA, osvojena Liga Šampiona sa Juventusom.

 

Čelsi me je ubijao čitavu utakmicu, ali 1-1 i onda na penale, ko drugi nego Điđi :mrgreen:

 

Sada će biti para da se dovede van der Vaart :)

 

 

Uh, kad će više ovaj FM 2008...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otpustiše me u trećoj sezoni, majku im jebem. U prvoj sam osvojio ligu i Kup UEFA, bio proglašen za najboljeg trenera, pola ekipe mi proglašeno za najbolje (najbolji igrač Mancini, najbolji odbrambeni igrač Chivu, najbolji golman Vilar-iz Parme ga doveo...) Međutim, u trećoj sezoni neki lik kupi Romu i dovede svog čovjeka na mjesto trenera, tako da ja otpadnem. Uzmem Bilbao da treniram, i 'ladno ne možeš kupovati igrače koji nisu Baskijci. Onda sam prestao da igram. :)

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to nije nista cudno...to im je politika kluba oduvek.Jedini stranac koji je igrao za njih je Lizarazu,ali on je Baskijac poreklom,pa su ga zato i pustili.

 

Ma znam za to u stvarnosti, ali nisam znao da je i u igri tako. Zanimljivo je, iako su im uvijek igrali samo Baskijci, nikada nisu ispali iz prve lige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam za to u stvarnosti, ali nisam znao da je i u igri tako. Zanimljivo je, iako su im uvijek igrali samo Baskijci, nikada nisu ispali iz prve lige.

 

Pa takve stvari cine Football Manager najboljim managerom. :da: Realnost.

Atletik Bilbao je uz Barselonu i Real,jedini klub koji nikada nije ispao iz spanske lige. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zanima me demo,ja cekam pravu stvar.A u iscekivanju iste,malo igram 2007,i to sa Zvezdom.Usao u ligu sampiona,jeste da sam zduvo od Liverpoola i Celtica,ali bitne su pare.Ostale sve utakmice dobio.Odlicno igraju.I vratio sam u klub legendarnog mladica od 38 godina,Dragana Micica.Car.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...