Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Jesu li ovo iste pesme koje smo već skidali sa prethodnog linka, tamo je bilo izdanje sa dva diska?

 

Izvinjavam se, tek sad videh. Ima te 4 koje smo već imali, još jedna nova i 3 demo svukupno 8 (na kurcu ko već hoće ga nosam) tako da vredi. Ja sam našao i neku iTunes verziju sa spoken word introom koju je Dani odradio i koja je embarassing ali ja moram sve da imam :lol:

 

According to Sky Movies HD, actress Ingrid Pitt — who narrated CRADLE OF FILTH's "Cruelty And The Beast" album, although her narration was done strictly in-character as the Countess she portrayed in Countess Dracula — has died. The 73-year-old Polish-born star — who survived incarceration in a Nazi concentration camp as well as an appearance as a judge on TV's "New Faces" — passed away in a south London hospital.

 

Au... RIP. Kako je odradilo to gostovanje, sjajno zaista. Njoj u čast Cruelty danas.

 

Hm. Zanimljivo.

 

Pravi komentar kad neko umre.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i intervjua sa Polom, priča o svom treniranju karatea (kao i u svakom novijem intervjuu, izgleda), pristupu pisanju pesama, muzici koju sluša. Posebno je zanimljiv četvrti deo intervjua u kome opisuje scenografiju koju planira za novu turneju.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ws5u90XBao0

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sta je ovo, na poslednja 2 albuma samo 2 dobre pesme i to baladice :D (mislim na Death of Love i Lilith Immaculate). Za Lilith Immaculate mislim da su debelo failovali u sl smislu - pre su im pesme imale savrsen aranzman, nista nije delovalo nabacano i nepromisljeno. U LI refren dodje prebrzo i suvise je dobar u poredjenju s ostatkom pesme koji je kao popunjavanje vremena. Pored toga malcice mi smeta boja glasa na onom 'I am darkness, I am sin...' delu (zvuci komercijalno) ali melodija je kul. Onda se i to sje*e sa 'For I have been grating...' <- totalno los deo. U prevodu mislim da je pesma mogla da bude THE shit ali nije. DoL nema lose delove ali se suvise ponavlja.

Edited by MissionVao
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj stvarno oladite s offtopicom i onako nikog ne zanima sex. opredeljenje :D

Ne gledam kvalitet balada, kazem balada iz zezanja jer ni jedna pesma nije dovoljno mirna da bi se tako nazvala. Samo komentarisem da mi apsolutno ni malo ne leze a digao se hype kako ce novi album biti 'u duhu dobrih starih' - e pa nije. I nisam ovde da se svadjam i nabijam nekome moje misljenje (to je stvar ukusa a ne misljenje) pa bi mogli da se suzdrzite od glupih komentara. Prosto sam se razocarala u albume, to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...