Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Meni ovo zvuci kao kolaz albuma iz proslosti. Ima dobrih riffova, momenata, ima brzine, ima zenskih, ima sve. Al nekako mi ne drzi paznju kao sto je to cinio Godspeed (koji je za klasu bolji od Darkly Darkly).

 

Mada u sustini, izdanje je OK. Iznenadjujuce je da je COF nakon Nymphetamine i Thornography (koji su mi osrednji albumi u najboljem slucaju) uspio da snimi npr. jedan Godspeed. Obicno tako kad bendovi krenu da 'padaju', nema im spasa.

 

Obrnuce se ovo jos koji put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album ništa posebno. Jedno izdrkavanje i ništa više. Dimmu Borgir ima mnogo više zanimljivih momenata.

 

Oh, koliko pogresno!

DDVA je u svakom pogledu bolji od Abrahadabra.

Da pocnem od toga sto je Abrahadabra melodicniji i od Mocarta i krajnje dosadan. Iako, doduse, ima par svetlih momenata.

Dok je Cradle izbacio dobar album kakav (po meni) nije izbacio jos od Midiana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

За сад The Spawn of Love and War а највише део 3:20 дo 3:39

Једноставно не могу да пустим ниједну песму појединачно,већ пуштам цео албум.

 

Samo slusam ceo album.

Evo vec 105466945 put i nikako da smori, sto je dobro:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pocnem od toga sto je Abrahadabra melodicniji i od Mocarta i krajnje dosadan. Iako, doduse, ima par svetlih momenata.

 

Jeb'o muziku koja nije melodična.

 

@Šejtanov šaban: apsolvirali smo odavno šta je suština black metala, samo što COF nije pravi black i samim tim je slušljiviji. Ali, ovaj album to ne potvrđuje.

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Jeb'o muziku koja nije melodična.

 

@Šejtanov šaban: apsolvirali smo odavno šta je suština black metala, samo što COF nije pravi black i samim tim je slušljiviji. Ali, ovaj album to ne potvrđuje.

 

Ти си на сву срећу компетентан да то потврдиш.

Јебо човека који не јебе са 30.Ћао

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, kad se sve malo sleglo, najbolja stvar na albumu? "The Persecution Song" here.

 

The spawn of love and war i uvodna.

 

Iznenadjujuce je da je COF nakon Nymphetamine i Thornography (koji su mi osrednji albumi u najboljem slucaju) uspio da snimi npr. jedan Godspeed. Obicno tako kad bendovi krenu da 'padaju', nema im spasa.

 

Kako su meni to genijalni albumi danas. Ne prođe par nedelja da ne obrnem bar jedan, a kad su izašli nisam mogao da ih smislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni su oba fino legla vremenom, s tim što naslovnu sa "Nymphetamine"-a verovatno nikad neću moći da svarim kako treba. :haha: Ali ću je se makar sećati po lepom jer je išla sa razglasa na Legacy Fest-u pre Amorphis-a pa mi je soundtrack za predorgazmičko stanje. :wub::haha:

 

A "Rise Of The Pentagram" je presavršena stvar. Što negde videh komentar, kao da se noću voziš kočijom kroz viktorijanski London.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Све што више слушам примећујем да албум има елементе целог њиховог опуса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sara je za COF dobra samo u studiju, uživo je mnogo loša. Bilo mi je krivo isprva što nije bila onomad u Beogradu, ali kada sam kasnije video snimke njenog pevanja na bini, bilo mi je drago. Ako i bude bio potreban ženski vokal na svirci, bilo bi dobro da to peva klavijaturistkinja, još joj ime nisam zapamtio (ali siguran samd a Talvi zna).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je fenomenalan, ne mogu manu da mu nadjem, ima ludacke riffove, bubnjeve da ne pominjem, klavijatura ima taman kolko treba, vokal se savrseno uklopio, Dani se stvarno potrudio ovaj put. Jbg ne mogu a da ne poredim album sa Goodspeedom. Darkly je mnogo mnogo bolji, Godspeed je odlican ali ima neke nedostatke koje je novi ispravio do savrsenstva.

 

Najveci favorit je uvodna stvar, a najslabija tacka albuma je Beyond Eleventh Hour.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogte mazo ala je paul celav za koju godinu ce biti ko zidan sa onom monaskom celom :haha: jel ta riba sto je toliko hvalite na klavijaturama ashley? ako jeste ne znam sto ste je toliko hvalili,meni je bas ruzna.dzejms je tu najjaci sa kaligulinim korpspejntom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Јел мора да буде лепа да би добро свирала?

Она је ваљда свирала у абигејл вилијамс?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ono Ashley bre, ovo je neka gadura koja ju je pojela i uskočila na klavijature. :o

 

Ovo je Ashley:

 

n10004961_43585384_8483.jpg

 

27848_912970268201_10004961_52347781_4587151_n.jpg

 

9320_775131767661_10004961_47688851_7298868_n.jpg

 

n10004961_44320289_2878802.jpg

 

:wub: :wub: :wub:

 

Inače, najjači mi je komentar nekog lika na James-ovom fejsu: "Tell Paul that Edward Scissorhands wants his clothes back, and still hasn't been paid for Dani's hair." :haha:

 

Martin je i dalje najveća faca, a Dave i dalje nije doživeo da ga u nekom klipu kamera uhvati na više od 3 sekunde sveukupno. :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...