Jump to content

Laibach


Recommended Posts

SUMI

 

Brate tri stranice nam postavljas razne teorije o njihovom nastupu da bi na kraju rekao kako uopste nisi bio na koncertu. Mislim stvarno si cudan. Mene iskreno satvarno zabole sta ide live a sta ne, meni je uzitak na njihovim koncertima potpun.

 

A to za popunjavanje sale prvi put cujem. Znam da je prosli koncert bio rasprodat a sala krcata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SUMI

 

Brate tri stranice nam postavljas razne teorije o njihovom nastupu da bi na kraju rekao kako uopste nisi bio na koncertu. Mislim stvarno si cudan. Mene iskreno satvarno zabole sta ide live a sta ne, meni je uzitak na njihovim koncertima potpun.

 

A to za popunjavanje sale prvi put cujem. Znam da je prosli koncert bio rasprodat a sala krcata.

Brate citaj dobro sta pisem. Moj komentar se odnosio na duzinu koncerta u Nisu, pa sam poredio sa Beogradom. Ako sam mogao da kazem da je u Beogradu trajao 1:30-1:35, znaci da sam bio. Nisam debilan da komentarisem koncert na kome nisam bio.Nisam bio u Nisu, pa sam zbog toga trazio set listu. Sumnjam da je koncert trajao dva sata. Za sve neverne bebe (tome) evo snimak od dve pesme koji sam ja usnimio. Fajl ima oko 7.6 Mb.

link

Jebe mi se za diskusiju sa ljudima, kojima se ceo zivot sastoji u tapsanju po ramenu. Ajd potapsite i mene po ramenu i recite da je dobar snimak.

Edited by sumi

Share this post


Link to post
Share on other sites

VEPAR,

Ocigledno me jos uvek smatras za debila. Ako sam stavio samo dve pesme to ne znaci da nisam snimio celo, to upravo znaci da sam hteo da stavim samo dve pesme od video zapisa celog koncerta. Kako sam izveo? Zar je bitno? Bitno je da ti se svidja...

heroinchic,

zasto bih se salio?

Edited by sumi

Share this post


Link to post
Share on other sites

VEPAR,

Ocigledno me jos uvek smatras za debila. Ako sam stavio samo dve pesme to ne znaci da nisam snimio celo, to upravo znaci da sam hteo da stavim samo dve pesme od video zapisa celog koncerta. Kako sam izveo? Zar je bitno? Bitno je da ti se svidja...

heroinchic,

zasto bih se salio?

 

 

sto je neko prepotentan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je neko prepotentan...

moras da se slozis da sam 10 dana vodio normalnu diskusiju, sve dok mi nije rekao da nisam bio na koncertu, sto je malo bezobrazno.

ovo je prepotentno

"Double Fire ne brini poslacu ti snimljen koncert sa EXIT-a na DVD

za uzvrat ili Opus Laibacha ili Volk, naravno u Mp3."

covek se ulogovao samo da bi napravio ovaj JEDAN post i jos uvek ima samo taj jedan post. Ponudio sam mu svoje snimke od Laibacha,nikad mi nije odgovorio. Naravno na ovo niko ne obraca paznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepucavanje ne vodi nicemu, nije uopste ni bitno, muzika je generalno gledano bila i ostala poprilicno subjektivna stvar!

U Nisu je koncert imao isti koncept i trajanje kao i Beogradski, sastojao se od dva seta, prvi je kompletan Volks, a drugi je dobrim delom sa Wat-a! Normalno je da bend ne menja narocito repertoar, kako zbog kompleksnosti video bima, tako i zbog matrice i celog ugodjaja! Treba sve to ukomponovati i oni su to na ovoj turneji stvarno veoma lepo odradili!

koncert u nisu je bio stvarno sjajan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepucavanje ne vodi nicemu, nije uopste ni bitno, muzika je generalno gledano bila i ostala poprilicno subjektivna stvar!

U Nisu je koncert imao isti koncept i trajanje kao i Beogradski, sastojao se od dva seta, prvi je kompletan Volks, a drugi je dobrim delom sa Wat-a! Normalno je da bend ne menja narocito repertoar, kako zbog kompleksnosti video bima, tako i zbog matrice i celog ugodjaja! Treba sve to ukomponovati i oni su to na ovoj turneji stvarno veoma lepo odradili!

koncert u nisu je bio stvarno sjajan!

Naravno. Ja nikada nisam rekao da ne volim njihovu muziku. Retko ko me prati sta pisem, rekao sam da sam bio na njihova 4 koncerta. Bio bih lud da idem a da ne gotivim to sto rade. Problem je sto ljudima sluzi forum samo da kazu "najbolji su". Za to ne treba forum, napravi sajt i okiti ih koliko god hoces. Hvala ti sto si pobio onu novinarsku patku da je koncert trajao dva sata. Slazem se sa komentarom da bi suludo bilo da menjaju repertoar zbog matrica i videobima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

E da, i ja sam bila na koncertu u Sarajevu, na ovom drugom.

I bio je zaista fenomenalan, prava umjetnička atmosfera, ali brate bilo je preglasno što jest - jest.

Bila sam u sredini i odmah pobjegla nazad. :rolleyes:

Inače, sviđa mi se njihova muzika i imidž.

Al' ona djevojka ima prekrasan glas stvarno. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, samo što Dernière Volonté izdaju tek od 1998. a Death in June žanrovski nemaju veze sa Laibachom. Mislim da ovo govori sve o tvojoj upućenosti u ovaj topic i sam bend.

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
bezveze bend-bolji je dead in june i derniere volonte :evotigana:

 

U kojoj to dimenziji? Mozda si se 'malo' zajebao zanrovski, no nebitno. Dernière Volonté je svakako u posljednje vrijeme upao previse u prepotentno pretenciozne vode, imali su nedavno konc u zagrebu, ali nisam isla.

 

@furija & sejla- Meni je licno bio sasvim dovoljan prvi dio koncerta i.e. Himne. Onaj drugi je nekako 'na silu' uradjen i vise me smorio nego sto sam uzivala + odabir pjesama je mogao biti bolji. no dobro..opet sam ko idiot skakutala i pjevusila u prvom redu -.- enivejz, onaj nastup od prije neke dvije godine u klubu 'sloga' s dokumentarcem (jednim od najboljih koje sam imala priliku vidjeti) prije konca bio je apsolutno najbolji njihov nastup kojem sam prisustvovala..bolji cak i od exitovskog.

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebalo ih korenje. Od korenja nikada nista dobro ne ispadne.

Bas bi bilo lepo kada bi nastavili u stilu Volk samo agresivnije.

Stvarno sta im bi pa da snime spot za "Turkiye". Meni je ta pesma jedna od losijih sa poslednjeg albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...