Jump to content

Sabaton


Recommended Posts

ustvari najbolje prvo grave digger a posle ko oce ove ostale da gleda samo izvolte...

 

mislim tekstovi jesu glupi, al su barem vesele pesmice :D

 

neznam meni ovo nije bash mnogo melodichno za power, ali sto se mene tiche i nije bash tako jako kao heavy... tako da mislim da moze i u jedan i u drugi forum... nego ja uglavnom ne idem na power-forum pa sam stavio u heavy

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma boli me kurac idem da pijem rakiju...i da mi bude EXTRA, da li postoje fanovi Sabatona???

@RNA: zna se sta je prava muzika, ovi ostali su manje vishe predstave za narod iako sabaton zasluzuje malo paznje...

 

mislim isto je sa iron maiden i ovim triviumom

ja kad sam ih prvi put chuo prvu pesmu, pomislio sam: hmmm dobri jaki akordi, relativno brzo, simpaticno, i onda je pocheo glas... i nekako sam sebi izgledao prevareno, sve mi se chini da cu na maiden da udjem pola sata kasnije kad predgrupa zavrshi... e jbg offtopic, dobro barem je paralelni primer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko je tebi kriv sto si konzervativni hard'n'heavy fan koji ne zeli da prizna kvalitet koji je ocigledan, sto se tice Triviuma preslusaj novi album...a ako za Therion kazes da je bezveze onda si stvarno jadan...

slusao sam ga jedanput i bilo mi je previshe, MENI, a tebi ne branim da imas svoj ukus i druge predstave o kvalitetu...

 

nemoras odma da napadash ljude oko sebe ako nemaju isto misljenje. glupo da se svadjamo oko ukusa zar ne?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Prvo se razocharah novim Impious albumom...a onda se smorih uz ovo..kakvo popodne. Ovaj Attero..je neka sympho powerica..pokushaj Rhapsodya al da se ne peva o zmajevima, vec o modernijim ratovima..i "Nuclear Attack" mi je npr malko smesna..finije pesme su pri kraju.."We Burn" je dobra, "Back In Control" prolazi...al ipak ovo ide sa kompa.

 

Ako dodjem na Therion/Grave Digger, nadam se da ovi odsviraju sto krace moguce i da ostave vremena pravim bendovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo se razocharah novim Impious albumom...a onda se smorih uz ovo..kakvo popodne. Ovaj Attero..je neka sympho powerica..pokushaj Rhapsodya al da se ne peva o zmajevima, vec o modernijim ratovima..i "Nuclear Attack" mi je npr malko smesna..finije pesme su pri kraju.."We Burn" je dobra, "Back In Control" prolazi...al ipak ovo ide sa kompa.

 

Ako dodjem na Therion/Grave Digger, nadam se da ovi odsviraju sto krace moguce i da ostave vremena pravim bendovima.

ja nisam ni slushao novi album...

mislim sto se mene tiche ne mora ni therion da svira da svira... GRAVE DIGGER je sasvim dovoljan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu za vas koncerti :no:

Kako li cete vi na festival sa samo jednim stageom...:udri:

ako sam mogao da slusham Children of Boodom i In Flames zarad SLAYER-a onda sam imun na sve, nek svira ko oche, ja cu da dodjem na GRAVE DIGGER

 

:D

 

Jebiga BLACK DESIRE, samo ko je ovde kome predgrupa :P... sala bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...