Jump to content

Avantasia


Recommended Posts

Mogu samo da kazem da je za prave fanove i bolje ako dodje manje publike. Znam da zvuci suludo, ali ja sam se MNOGO bolje proveo na Evergrey nego recimo na hammerfallu gde je bilo puno.

Bice mi zao ako dodje malo ljudi i ako organizatori ne uzmu kintu, ali znam da cu se u svakom slucaju neverovatno provesti, makar bilo i 50 ljudi, a znam da ce biti mnogo vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama, kakve price da nece niko doci, pobogu? Naravno da hoce. Unutrasnjost mozda i ne, ali Beograd ne bi trebao imati problema. Ljudi, sta da vam kazem, htjeli smo Madjarsku, nema ovdje igranja. Ili ima koncerata ili nema, i pravo da vam kazem, ovo je koncert u kome nam je zarada apsolutno nesto najnebitnije na planeti. Samo uzivajte. Bice dovoljno ljudi, ne moze biti da niko ne dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta, njemu nije bilo dobro. Eto sutra mu donosim novi DVD of Rhapsody-a na snimanju specijala o koncertu Helloween/Gamma Ray . Kakav je on fan kad to jos nema...strasno...sablasno :rolleyes:

Ccc... znaci izdao je Rhapsody... Onu majicu moze slobodno da zapali, nema druge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ccc... znaci izdao je Rhapsody... Onu majicu moze slobodno da zapali, nema druge ;)

Da, naravno emisiju je snimio u toj majici. I eto ga de sad gleda kuci dvd i sav se smorio kad je video one Portorikance u duksevima Rhapsody-a nadasve kultnog nam albuma Legendary Tales

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami dobro čuvaju novi album kad još nije procurio na internet. Nova Gamma se već odavno sluša, a službeno izlazi kasnije od Avantasije...

 

verovatno nisu radili promo cd pa zato i nema na netu. moramo čekati do datuma izlaska. ono što mi slušamo od gamma ray je promo verzija albuma.

Edited by Download_manager

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, i na njih sam mislio... Gledajući sadržaj tih EP-ova, dosta su opsežni, pa sam nekako stekao dojam da je riječ o albumu. Moje isprike na krivom izrazu. No to ne umanjuje činjenicu da sadržaj zasad dobro čuvaju od javnosti... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 sekundi preview svake pesme sa drugog EP-ja:

<a href="http://www.amazon.com/gp/product/B000Y96W1...hild=B000Y94W1A" target="_blank">http://www.amazon.com/gp/product/B000Y96W1...hild=B000Y94W1A</a>

 

Od ovoga mi se najvise svidja Scary Eyes, mada sve mi dobro zvuci...

Jos samo 10-ak dana do izlaska, jedva cekam !!!

Edited by DBraveZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sad josh veci Ne...

 

Gledah malopre spot za "Lost In Space". Mila majko, pa sta je ono? Ajde vec sam se navikao da gledam govnjive power spotove, a njih se nagledah u poslednje vreme kol'ko 'ocesh..ali po onoj jednoj pesmi chini mi se da Tobi oce da zajebe "8th Sin" samo tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...