Jump to content

Avantasia


Recommended Posts

 

Hvala... :pivopije:

 

Pa bre to je bas extra, sto vise to bolje. Proslo je valjda vreme skrticarenja sa prostorom na hdd-u zarad kvaliteta.

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde zajeb, ima novih momenata i to mi se sviđa. Na prve dve pesme ima lepih folk melodija. The Scarecrow je prava epska pesma. Polubalada Carry Me Over i balada What Kind of Love idu jedna za drugom i extra su, mada mislim da se Angelystor-u upravo to neće svideti, jer se sećam kako je reagovao na balade sa poslednjeg albuma Primal Fear. Slušanje se nastavlja, samo da čujem Cooper-a na The Toy Master, pa da nastavim sa utiscima.

 

EDIT: Pesma The Toy Master je fantastična! Možda kažem to zato što je u pitanju Cooper, a li zaista ima moćnu melodiju! Uz The Final Sacrifice i Avantasia, nameće se kao jedna od najboljih pesama ovog projekta. :rockdevil:

 

EDIT: Znači, album je sjajan. Uopšte ne zaostaje za prethodnima, naprotiv, ovi novi momenti se baš fino uklapaju.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se na prvo slusanje svidja!!

Mislim da je album odlican, mozda ne 10/10 ali nije ni daleko od njih...

U stvari, moracu da ga preslusam jos dosta puta pre konacne ocene

 

Inace, onaj od 320kbps je samo recode od onog od 128, tako da je glupo skidati ga, ne dobija se nista...

 

Zaista ima izvanrednih pesama. Sada su mi pomesani utisci jer sam neke pesme koje su ranije izasle preslusao dosta puta.

The Scarecrow i What Kind Of Love su prava remek dela, samo sto je ova druga pisana za Selin Dion :)

Meni to ne smeta, ali sigurno ima ljudi koji mrze takve balade...

 

toliko za prvo slusanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se album svidja... Lepo slusljivo stivo, sto bi se reklo... :)

Devil In The Belfry mi nekako odskace! Ili sam trenutno u tako nekom raspolozenju...

Svidjaju mi se i pomenute dve balade kao i naslovna numera.

Moram jos puno da slusam da bih detaljisao... Al' u svakom slucaju: dobar je album!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, pravo da vam kazem i ja sam zbunjen. Nisam jos preslusao sve, malo sam izubadao ali privi utisak je jako pozitivan. U stvari ocekivao sam tezak shit ali ovo ce jos i da valja na kraju. Prijatno iznenadjenje :) No ovaj The Toy Master je jako dobar. Mozda je moglo biti malo vise Bob Catley-a u pesmama ali ok... videcemo kad preslusamo sve kakav je utisak.

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad jos kad na ovo budem dodao Promised Land i Story Aint Over ( a mozda i Scary Eyes i jos nesto) i tako narezem cd ima da bude ludilo...

Necu ga vadim iz plejera 2 nedelje :)

 

Btw, tako uvek uradim i kad izadje novi Edguy, dodam dobre pesme sa EP-ja i narezem brutalan cd :)

 

edit: Joj opet sam dobio napad srece zbog castle festivala, taman sam se smirio i sad evo opet :)

Kako ce ovo biti dobro uzivo!! Sa gomilom pevaca i muzicara.

Samo nemam pojma koja ce biti setlista, realno ja bi stavio sva tri albuma od pocetka do kraja :) :)

Edited by DBraveZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...