Jump to content

Repugnant


Grobodan

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa raspali su se oni jos pre izdavanja albuma,on je izbacen posthumtno :) jebale ih izdavacke kuce(Hammerheart) godinama,nisu mogli vise i tako...

Кад су глупи, па не знају унапред да одаберу доброг издавача, него се залете на првог ко им понуди објављивање к'о мува на говно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi..ceka se reunion! : ) a bre steta...fantazija bre od albuma...ajd Deceased..al od ovog albuma sam se ovih dana k'o blesav prebacio na death metal...

 

ne mogu da verujem bre da ti ja nisam srezao ovaj album,kome god sam nesto rezao,ubacivao sam ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi bre srezao si!!! Izvinjavam se sto zaboravih da se zahvalim : )

 

Nego mi jos ne dodje na red jebg...ja imam folder gde trpam muziku za preslusvanje, pa jbg..ne stigoh..onaj Doomstone isto jos ne chuh skroz..pustao sam nesto...interesantno, but ne previse..ali jos chuchi tu...

 

 

dakle thanx ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

al si ga uporedio, tako da ispada da su i ona prva dva losi :razz:

 

deceased je sigurno najbolji,ali izmedju october 31 i doomstone ne bih mogao da kazem koji vise preferiram.ja sam oba doomstone-a odlicno proucio i ne nadjoh slabe pesme.rosemary's baby,the fall of jerusalem(obratiti paznju na refren),blood sabbath,hail satan!...sve neverovatne pesme.

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
kako su prve 2 strane ove teme kult :) :) :)

Хм, да, сад сам се и ја сетио колико сам се био првобитно нервирао читајући их.

 

Но, добро, овај бенд и тема добијају по новог члана сваке године, тако да сад броји чак 4! Успех, зар не?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Не бејах ли у праву овом изјавом изнад? Само, прошла година је била преступна, па овај бенд није добио новог фана овде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Novi album je u pripremi. Tobias je bio zauzet svojim emotivnim rock sastavom, pa se ipak odlucio da izbace novi album nakon raspada.

 

E jbg, pondah se da se sprema novi materijal, ali vidim na spejsu da izbacuju izdanje sa Spawn of pure malevolence i Draped in Cerecloth demosima, to imam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jos jednig fana na temi. nisam ni znao da ima tema jer ne verujem da je vise od 8 ljudi culo za njih.

 

Balkan ways. Zamisli da bendovi zavise od ovdasnjih fanova, ima Repugnant dosta fanova, neki stariji lik u Parizu je otvorio metal pub koji se zove Repugnant :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Čisto da se zapljunem da sam danas i juče, poslije par godina sigurno, ponovo slušao Epitome of Darkness nekoliko puta i da se ništa nije promijenilo. Totalni monstrum od albuma i pravo pogano remek djelo žanra!

 

Jebem ti, sad ću opet morati da ga odlušam jedno 20-30 puta narednih dana, što preporučujem i vama :wub:

 

EDIT: A i bump, nakon skoro 4 godine :da:

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем ти живот, какав је ово бенд. Први пут их чуо пре неких 5-6 година и то преко оригинал Hecatomb ЕП-а који сам узео у Мордору. Инстант одушевљење је било. Како би добра ствар била када би направили нешто ново.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se nadam tome, ali mislim da su male šanse da mogu ponoviti ovakvu genijalnost. Realno, vlasnici su jednog od 2-3 najbolja death albuma objavljena od 2000. na ovamo i pitanje je da li se nakon toliko vremena iz njih moze izvući nešto slično.

 

Mada, i kad bi izvukli 70% onoga što su bili, opet bi bilo pišanje po većem dijelu scene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...