Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Pa, pripreme mi idu sasvim dobro, a i imam dosta bodova iz skole. Samo sto ja hocu i budzet :lol: Ma, kontam da cu upisati, samo se nadam da cu dovoljno dobro nastrebati da upadnem na budzet. :(

Nemoj da se potreses ako ne upadnes odmah na budzet. Mnogo faktora tu igra vazne uloge. Ja sam bila djak generacije, pa sam bila u prvoj samofinansirajuci, ali sam od tada medju najboljim studentima na faxu. Samo polako, dobro se spremi i opusteno! :rockdevil:

 

Japanski2/engleski2/norveski1. :da:

 

 

EDIT: (brojevi oznacavaju godinu) ;)

Hoces da mi drzis casove norveskog? Treba mi neko elementarno znanje, polazem test na prijemu za dalje studije (uskoro palim na doktorske u Oslo, ako dotle stignem, a sve ukazuje da hocu), a u budjavom Kg-u nema takvih kurseva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da mi drzis casove norveskog? Treba mi neko elementarno znanje, polazem test na prijemu za dalje studije (uskoro palim na doktorske u Oslo, ako dotle stignem, a sve ukazuje da hocu), a u budjavom Kg-u nema takvih kurseva...

Ne znam norsk dovoljno dobro, a i daleko je Kg. :da:

Pa, ono, znam da je to mozda malo previse ambiciozno, al' necu se skenjati ako ne upadnem... al' ono, naravno da bih htela. x)

Nista nije previse abiciozno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj kolega sa faxa je Norvezanin i dobije ospice svaki put kad ga neko pita da mu daje casove. Jednom su ga tako navukli na finjaka i nisu mu rekli o cemu je stvar i poceli da ga smaraju.. E od tad bezi :)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...