Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Je л' си положио геоморфологију код Пеђе катастрофе ?

 

mislis kod Pece(Predrag'hemijska erozija'Manojlovic)?

 

otkud ga znas jebote?

 

aaaaa joj!

 

nisam jos...jos nisam polozio ni genezu okeana ni odbranio vezbe(energija reljefa,aerofoto snimci,interpolacija...) a ka' cu, ne znam...

 

sta bre ti studiras bog te mazo?nije valjda da vam drzi neki sado-mazo predmet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da. Dr Manojlović. Samo ovi u Nišu ga zovu Peđa Katastrofa. :mhihi:

 

Ja sam inače na pravnom, ali sam imao prilike slušati njegova ispitivanja koja su nezaboravna. :D

Čovek je lud 110%. Dovlači se pijan na ispite, odgovara po sat vremena umesto studenata, pa ih na kraju obori. :)

 

Mada, ruku na srce, prava je enciklopedija i zajebant prve klase. Rasplete na ispitu od krečnjaka, a završi na mineralnim vodama i njihovim hemijskim sastavima. Manijak sveznajući. :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je л' си положио геоморфологију код Пеђе катастрофе ?

jel' predaje ovaj lik mozda na rudarsko-geoloskom. ako mozete da mi iskopate njegovu sliku(sa sajta fakulteta) mislim da znam lika, nije normalan, ako je to onaj na koga mislim taj nema sta ne zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da. Dr Manojlović. Samo ovi u Nišu ga zovu Peđa Katastrofa. :mhihi:

 

Ja sam inače na pravnom, ali sam imao prilike slušati njegova ispitivanja koja su nezaboravna. :D

Čovek je lud 110%. Dovlači se pijan na ispite, odgovara po sat vremena umesto studenata, pa ih na kraju obori. :)

 

Mada, ruku na srce, prava je enciklopedija i zajebant prve klase. Rasplete na ispitu od krečnjaka, a završi na mineralnim vodama i njihovim hemijskim sastavima. Manijak sveznajući. :)

 

hahahahh!!!

 

jednom kolegi,dok je odgovarao pocela da podrhtava trepavica...a Peca:"kolega,jel vi to meni namigujete?"

 

kad smo bili na terenskoj nastavi negde tamo oko Zajecara,Bora itd,prolazimo kroz neki shumarak i jedan kolega stao da pisha...

a Peca poveo svoju cerkicu od,tad 5-6 godina...

 

ona videla tog lika,dodje do njega i sve sa prednje strane stajala...krenula nesto da ga zapitkuje a on se sve okrece u krug,ne bi li zavrsio pishanje...i kako se Peca stvorio tu u blizini on pojma nema:"kolega,pa ima li to smisla,ona je dete..."

 

ja ne znam kako cu kod njega da prodjem...hemijska erozija mi ne gine u kombinaciji...jebo sam jeza u bodlju!

 

jel' predaje ovaj lik mozda na rudarsko-geoloskom. ako mozete da mi iskopate njegovu sliku(sa sajta fakulteta) mislim da znam lika, nije normalan, ako je to onaj na koga mislim taj nema sta ne zna

 

mislim da ne predaje...on se jedva gore na filoloski dovuce...

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam jos...

 

nisam ni ja...evo sad mi 17-og ispit...kad ce ga polazes?

 

ubija me u pojam ona statistika!

 

ona Danica mi dala 7 na seminarski,jebem li joj krushnu mrvu...verovatno raskinula sa devojkom taj dan pa bila nervozna...i sad me ova Milena Dr Spasovski kara zbog niske ocene na seminarskom...

 

a jos mi se prispava od njenog pogleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Studiram audio i video tehnologije na Vetsu ,zato sto ocu da iskorenim nu metal i vratim dobre narodnjake:P

Ljudi sa filoloskog i sa stomatologije su najgori koje znam!!!

 

i ja znam neke talibane sa Vets-a ;)

 

to je ta nova generacija necro-gore-sado-nihilistic-pseudo-anal-gutural-mazohistic-sodomizing the holy Virgin Mary-desekratora...

 

sve je to ista speed trash kec animal anal ekipa,koja voli sarmu vise nego leba da jede...

 

pozdravljam svaki povratak narodnjaka!

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja znam neke talibane sa Vets-a ;)

 

to je ta nova generacija necro-gore-sado-nihilistic-pseudo-anal-gutural-mazohistic-sodomizing the holy Virgin Mary-desekratora...

 

sve je to ista speed trash kec animal anal ekipa,koja voli sarmu vise nego leba da jede...

 

pozdravljam svaki povratak narodnjaka!

VEts uber krieg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...