Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Andjo, ti si strejt zena na nasem faksu - kako se vi snalazite po pitanju muskaraca?

 

Ja sam se, kao strejt žena, divno snašla... Imam jednog strejt kolegu koji mi je kao brat rođeni, na engleskom podjebavam pedere a muškarca sam našla negde daleko daleeeeeko :D

 

Ne bih ja mogla da imam ništa sa tipovima sa filološkog... nekako mi je.... nja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам знао да се ико ложи на ликове с филозофског. Тамо су сви клошари (нарочито они блејачи у термама и на степеницама), осим историчара уметности. Они су чудни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам знао да се ико ложи на ликове с филозофског. Тамо су сви клошари (нарочито они блејачи у термама и на степеницама), осим историчара уметности. Они су чудни.

 

Hahaha-naravno

Znao sam i ja da blejim dosta cesto tamo-i jedan dan sedimo ja i ortak tuden i cugamo neko pivo iz limenke kada prolaze pored nas dvojice neka dva matorca

I okrene se jedan prema nama i kaze "Ovo ovde sve je narkomanska ulica" :) :)

A sto je najgore,lik je ono u pravu samo tako :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Познато ми је то, јер сам добар део студија провео на сличан начин. :)

 

ет Ања: Па да. Да ви жене нисте чудне и да имате укуса, многи од нас никад не би јебали. :)

Edited by Сека А.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам знао да се ико ложи на ликове с филозофског. Тамо су сви клошари (нарочито они блејачи у термама и на степеницама), осим историчара уметности. Они су чудни.

 

Ja padam na raspade sa filozofskog... Niko nije savrshen.. :frown:

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi arapi na mom fakultetu ponovo prase noge u lavaboima danas :puke:

 

meni je to ok i ja bi prao noge u lavabou na faksu

 

Нисам знао да се ико ложи на ликове с филозофског. Тамо су сви клошари (нарочито они блејачи у термама и на степеницама), осим историчара уметности. Они су чудни.

 

 

Žene su mostly čudna bića koja se lože na filozofske klošare... ni ja ne shvatam žene ponekad

 

pa vecina kod mene na fakultetu su idioti kao i na svakom fakultetu.sto se tice likova koji piju ispred faksa slazem se sve sama stoka treba ih tuci usranim motkama ali koliko sam provalio ljudi koji piju ispred filozofskog uopste nisu studenti filozofskog vec obicno tamo neki metalci ili slicni klosari.a sada bas da smo svi mi koji studiramo na filozofskom klosari to se nebi slozio.ima tu i ok sveta,ne vidim po cemu je filozofski gori od pravnog ili filoloskog ili bilo kog drugog fakulteta.a ima kod mene na faksu i kul likova koji nisu klosari kao sto je ovaj moj kolega

 

S7301245.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...