Jump to content

Sacred Rite


RNA

Recommended Posts

Ovo je jedan od, ako ne i najpotcenjeniji bend na svetu. Izdali su tri albuma i nekoliko dema. Sav materijal im je ubistven. Na prva dva albuma su imali dosta Maiden caka, ali je to prevashodno bio americki metal.

Da li sam pomenuo da su sa Havaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na fotki na arhivama su kao Motley Crue.

Ajde,ce se nabavi,pa ce se cuje.

Posle prva tri albuma su se preselili u kontinentalni deo Amerike i uradili demo sa tim nekim glam pesmama, jer su trebali da potpisu za Warner. Kako se to nije desilo, svirali su obrade da bi preziveli, uglavnom od bendova kao sto je Motley Crue.

Ali, njihova autorska muzika sa prva tri albuma nije imala veze s njima. Rekoh, neke MAiden cake, ali na americki nacin. Ako se dobro secam, na Havajima su bila jos dva odlicna benda: Hawaii i Vixen i u oba je svirao Marti Fridmen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle prva tri albuma su se preselili u kontinentalni deo Amerike i uradili demo sa tim nekim glam pesmama, jer su trebali da potpisu za Warner. Kako se to nije desilo, svirali su obrade da bi preziveli, uglavnom od bendova kao sto je Motley Crue.

Ali, njihova autorska muzika sa prva tri albuma nije imala veze s njima. Rekoh, neke MAiden cake, ali na americki nacin. Ako se dobro secam, na Havajima su bila jos dva odlicna benda: Hawaii i Vixen i u oba je svirao Marti Fridmen.

 

 

 

Kako je mogao u Vixen da sviri Marty Friedman kad su u Vixen bili sve zhene.......????

 

:confused:

 

Vixen su sa Hawaii-ma? Wow, ne mogu da verujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Doco, sto me zajebavas? Ovo je Sacred Rite tema, a i taj Vixen nije onaj koji smo pominjali ovde.

Jesi li gledao 'Bands reunited' na VH1 kad su oen bile? Sve izgledaju fenomenalno i danas, samo sto se pevaljka malko ugojila.

 

IPB Image

 

Ovo je Vixen na koji sam ja mislio, na zalost nema slike benda nigde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Dobro vece metalci prvo da va iskritikujem samo par postova o bendu. Na pomen Vixen svi ste poceli da pricate o one 4 kuje.

Elem posle 3 meseca i 2 dana da konacno neko kaze nesto pametno o bendu.

Danas sam dobio "Rites Of Pasage vol.I" i "Rites Of Pasage vol.II" i odusevljen sam, naravno posto sam fanatik odslusao sa sve pesme i sve mi se svidjaju, dobro neka manje, neka vise. Cista 10!!!

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

До јаја! Какав еј албум, чуо ли си га? Волео бих да се дочепам оног живог албума, мислим да су с њега узимане неке песме за "The Ritual".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, ја се размишљам да чим будем био при парама наручим све ове видео снимке, плус лајв снимке и четврти албум и нови албум од директно од њих. Тако је и најискреније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...