Jump to content

Battlestar Gallactica 2003


Earendil

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jako, jako... ovih 10 epizoda su i vise nego ok. Nema sta, definitivno najbolja SF serija ikada, samo jos da dobro zavrsi. E sad, jedino sto mi staaalno bode usi i oci je ta jebena predsednicka administracija, kao da je radnja u USA a ne u svemiru. I svako malo "what the hell". Hell... kakav pakao crni, odakle im pojam "pakao" uopste? Izgleda da je biblija nasla svoje puteve do njih pre nego sto su oni nasli Zemlju :meshuggah:

 

Bas bezveze propust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TVGuide. com confirmed with Sci Fi today that Battlestar Galactica's final season beginning in 2009 will air "extra-long" or extended episodes.

 

Executive producer Dave Eick told the audience at this year's Comic-Con that the final episodes have become so critical to the series arc that they couldn't possibly wrap them up in toaster-sized hour-long installments.

 

Does this mean we'll get multiple two-hour episodes — more than the 10 remaining planned — from Sci Fi? Eick didn't reveal the exact method of lengthening the episodes, but that should keep us fans frakkin' happy during the long hiatus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Previse sporo se desava radnja. Ipak je ovo druga polovina poslednje sezone, a oni tu provode pola epizode u kukanju.

Paaa, ipak se sve do sada svodilo na dolazak na Zemlju, kao spas je tu i to, i onda sta su zatekli, naravno da ce da kukaju :meshuggah:

 

Epizoda je odlicna, ide ovo sve super. Kontao sam pustiti da se zavrsi, pa skinuti i onda odgledati sve zaredom, ali ne mogu izdrzati, pa nema druge nego gledati epizodu sedmicno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa Miskoni ne moze to tako odjednom klanje... prvo mora uvod u pricu gde su se stvari zakuvale i sada krece rokanje... gledajuci ovo serija ce se zavrsiti na 30 000 prezivelih... Samo cekam kada ce da upadnu u sred gradjanskog rata medju ljudima Sajlonci sa bratom Cavil-om na celu... ne znam za tebe ali ja jedva cekam sledei nastavak, sta znam vrzmaju mi se hiljadu stvari po glavi kako sta, ima mnogo otvorenih pitanja, a sve to treba da se razresi u ovoj sezoni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Miskoni ne moze to tako odjednom klanje... prvo mora uvod u pricu gde su se stvari zakuvale i sada krece rokanje... gledajuci ovo serija ce se zavrsiti na 30 000 prezivelih... Samo cekam kada ce da upadnu u sred gradjanskog rata medju ljudima Sajlonci sa bratom Cavil-om na celu... ne znam za tebe ali ja jedva cekam sledei nastavak, sta znam vrzmaju mi se hiljadu stvari po glavi kako sta, ima mnogo otvorenih pitanja, a sve to treba da se razresi u ovoj sezoni.

 

Sta znam, meni je Gaius Baltar najjaci lik, ali ga upropastise sa onim prorockim glupostima

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...