Jump to content

Battlestar Gallactica 2003


Earendil

Recommended Posts

Možda sanja, znaš da je poremećen. :D

To sam i ja prvo pomislio. Koliko se vidi sa ove slike, taj scenario mi je sve logičniji.... Mislim, šta će ta gomila ljudi na Sajlonskom brodu pored tih sranja za rezurekšn. Osim ako nisu neki zarobljenici/robovi... Hm... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

BSG Serbia web portal!

Po pisanju Los Anđeles Tajmsa, Sci Fi Kanal će producirati i četvrtu sezonu Batlstar Galaktike.

Barem 13 novih epizoda će biti snimljeno ovog leta, a premijeru će doživeti tek u januaru 2008. godine

 

Galaktikin termin je bio pomeren u nedelju uveče, ali to ipak nije dovelo do povećenja rejtinga, koji je opao od početka treće sezone.

Od promene termina u januaru serija je imala prosečno ukupno 1.7 miliona gladalaca,

a od toga 1.1 gladalaca u ciljanoj populaciji starosti od 18-49 godina.

“Mislim da nikada nismo sumnjali u to da ćemo raditi još jednu sezonu”,

izjavio je izvršni producent Ronald D. Mur,

“tako sam i dizajnirao kraj i ove sezone, nadovezuje se na sledeću”.

 

Batlstar Galaktika se emituje nedeljom u 22h na Sci Fi kanalu, sve do 25. marta kada se završava ova sezona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Od januara 2008. nova seozna... Ko će to dočekati?! Istina, ima onaj film na jesen. Ali se radnja, kako sam ja shvatio, dešava na Battlestar Pegasus, što znači — prošlo vreme. Dođe mu kao flashback ili šta već... Ma, bilo šta dok ne počne nova sezona, a nadam se da će biti i poslednja. Nema svrhe još više razvodnjavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitala sam interview sa RDM-om. Pegazus je u osnovi popunjavanje nekih praznina između treće i četvrte sezone ma koliko da je i nezavisan projekat.

Ipak će se tu pojaviti mnogi poznati nam likovi. (tako reče čovek)

 

A za kraj epizode i sezone nemam reči, u nekim trenucima sam gledala sve otvorenih usta jer ono pa zaboravila sam se ahaha. I na kraju

kada se pojavila Starbuck

, bilo je u fazonu HELL YEAH!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Nikada me nije privlačio Star Trek, sa svim onim čudnim bićima... Ne može se čovek identifikovati sa njima. Zbog toga, ovo je najbolja SF serija, što se mene tiče. Progutao sam čitave tri sezone za par dana, i sada čekam taj Januar :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Star Trek je Star Trek :).

I svako "cudno bice" je samo izdvojena i iskarikirana osobina human-a. Tako da mozes da se poistovetis sa svakim, ako si ekstrem, hahaha :)..

Nego, jes', BSG je zivlje i mesnatije stivo. Fantasticna serija. Samo, ja bih da se nekako stvorim u maju i dobijem kompletnu 4. sezonu, sama ideja da cu iz nedelje u nedelju da gledam po epizodu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najavljeni spin off Caprica je umro da prostite.

 

Dovoljne su četiri ali efektne sezone, no ne može da mi ne bude žao što neću više Galaktiku iščekivati svake nedelje ili mesecima.

Edited by Azizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...