Jump to content

Craft


Grobodan

Recommended Posts

Sve vam je otprilike jasno - Darkthrone worshipping bend.

Licno smatram da su DT kopije preterano zagadile scenu,krijuci svoj nedostatak talenta iza crno-belih covera i lose produkcije,nemajuci smisao za pravu atmosferu minimalistickog crnila koju je DT tako maestralno prezentovao na svojim kvlt radovima sa pocetka devedesetih.

E,pa craft nije CBlaze(sto ce reci - nisu sjajni),ali sasvim fino prilaze ovom pravcu.

3 albuma-Total Soul Rape,Terror Propaganda i Fuck The Universe.

I da,za divno cudo,momcad je iz Svedske,ponatije po malo agresivnijem stilu u black metalu,ali sta sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Craft su mila majka, narocito Fuck The Universe.

Opasan bend! Po mom misljenju jedina valjana Darkthrone kopija, a ako uspete da se distancirate od neprikosnovenog Kvltnog statusa koji oni imaju, uocicete da je malopre pomenuti album FTU po mnogim aspektima bolji od vecine DT izdanja.

@ Grave - Druze, slusao sam samo poslednji album C.Blaze-a - nije valjda da ti je to bolje od Fuck The Universe?!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muah!

Nije valjda da nije bilo teme. No dobro...da, vrijedi jos jednom ponoviti: Fuck the Universe ...kao (meni) definitivno najbolji njihov album. Nista inventivno, nista ocaravajuce novo, al sasvim pristojan bm onako kako bi trebao i biti.

 

Usput...da, CB je daleeeko bolji bend, ja ih ne bih ni poredila, definitivno. ; )

 

@grave DOBAR avatar ;P

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@ Grave - Druze, slusao sam samo poslednji album C.Blaze-a - nije valjda da ti je to bolje od Fuck The Universe?!

 

:pivopije:

 

Koji poslednji,Deliverers of Faith?Od njega jeste Fuck the Universe bolji,ali od njihovih radova kao Night of the Unholy flames i Fist of the northern destroyer definitivno nije,ali jebiga,stvar ukusa,naravno

 

 

 

@grave DOBAR avatar ;P

hvala hvala,i tvoj je standardno dobar

:da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se slozio sa vec iznetim da je Craft kopija Darkthrone-a.Jeste pod uticajem kao i vecina bendova,ali od svih tih bendova Craft su mi najvise "svoji" po tom pitanju.Clandestine Blaze je recimo dobra kopija,mada sa poslednja dva albuma skrece s tog pravca.

Slusao samo Terror Propaganda i veoma je dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Meni prva 2 albuma jesu dobar DT/CF worship, a FTU izlazi iz tih okvira i zvuci bas 'craftovski'. Uticaji su ostali, al su struktura pjesama i svirka uznapredovali, dajuci bendu indetitet. Fino je to sto cujem da spremaju novi album, od ovog benda ocekujem nesto stvarno kvalitetno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajan bend

 

kada bih morao da biram jedan album kao najbolji izabrao bih total soal rape

trenutno snimaju novi album "Void" bilo bi lepo da zavrse uskoro

ja bas ne, i bas ne tu pesmu, mnogo sporo :razz:

meni najvise, za sad, odgovara ceo Fuck the Universe i sa Terror Propagande ..recimo hidden under the skin.. sxta cu, volim upecxatljive pocetke. :da:

a kako ti se cini uvodni vokal na World of Plague? jel te podseca na nekog? :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...