December 28, 2025Dec 28 comment_3120723 It's a new dawn and a new year. After 16 years of creating and playing great music with theGathering, it's time to move on to new ventures. I have had so many awesome experiences and made great memories with this band that will stay with me for the rest of my life. I wish my band mates all the best for the future. Thanks for all the great support and the lovely conversations with all you wonderful TG fans around the globe🙏🏼Silje ❤️Bilo je pitanje vremena kada ce zvanicno objaviti da vise nije u bendu, jer bukvalno bend ima celu sledecu godinu bukiranu sa Anneke, malo je glupo da se ona i dalje vodi kao neki clan. Report
December 29, 2025Dec 29 Author comment_3120729 jel sa orkestrom? vidim da ce biti valjda i moonspell ove godine Report
December 29, 2025Dec 29 comment_3120730 Pa ne vidim to u najavi, mislim da im je Moonspell ta godišnja kvota s orkestrom Report
May 11May 11 comment_3124385 Jel zainteresovan neko da se organizujemo za kombi prevoz do Pešte? Ima nas trojica za sad. Report
6 hours ago6 hr comment_3125462 I bi kombi. The Gathering u Budimpesti bili odlicni, zvuk je bio dobar, svi instrumenti su se culi, nista nije prstalo. Anneke je glasovno izvlacila vecinu stvari, tako da dobro je da su zagrejani i usvirani dosli, iako su kratko ispali na Leaves al ne mogu im zameriti to. Setlista isto super, ceo Mandylion plus jos po jedna dve pesme sa narednih 3,4 albuma posle Mandy, meni dovoljno :) Jako mi je drago da sam ih gledao uzivo, jedan od malobrojnih bendova koji su mi ostali sa cekliste koje bas volim a da nisam gledao live. Report
5 hours ago5 hr Author comment_3125464 potpis. odlican koncert. gledao sam ih na Szigetu 2002 ali bas kratka festivalska setlista. rekoh sebi da ako budem ikad imao priliku da gledam kako treba moram da odem, i odoh. fantasticna atmosfera, zvuk, anneke, publika, setlista. ekipa iz kombija Report
1 hour ago1 hr comment_3125474 Super što ste bili, a i raduje me pred Beat ako ste bili zadovoljni zvukom u Barba negri.Da su pametni pa da se dogovore nekako da nastave sa Anneke, ni oni ni ona nikad nisu uspeli u bilo kom aspektu da nadmaše to što su zajedno radili pre 100 godina. Report
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.