Jump to content

The Gathering


azal

Recommended Posts

u kom horu je to pevala Liv?

btw. Anneke nema neki glas i stil pevanja, to joj je tolerisano na bazi izgleda, medjutim koliko vidim na posteru u BV-u dosta je omatorila i propala pa ce konacno njen glas biti procenjivan realno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj prijatelju, sad si me razocarao!!!

 

Anneke odlicno peva, i to sam tvrdio i pre nego sto sam znao kako izgleda (davno jos, kad sam dobio Mandylion)...

 

Odlican cvrst glas, ali i blag, po potrebi.

 

Poslusaj samo pesmu Valley of the Queens (AYREON)... to mi je najbolje otpevana njena pesma... A uzivo tek sto peva... Na Szigetu samo sto nisam zaplakao slusajuci je...

 

p.s. necu raditi recenziju Finntroll-a, cini mi se da je to vec neko uradio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

(iako Liv nikad nije znala da peva)

 

Au...... :ne: :ne: :ne:

 

Pa, ako ono zoves pevanjem, onda OK. Ja bih nazvao "milozvucno ispustanje glasica". Pevanje, nikako. Ali se u globalu uklapa na muziku. A pevaju Cristina, Anneke, Sharon, FLOOR...

 

Njen nachin pevanja moze da ti se svidja ili ne svidja,ali nikako ne mozes reci da ne zna da peva.Devojka koja sa 18 godina postane solo sopran u ne-bas-tako-malom horu definitivno zna sta radi.Ona moze da otpeva sve sto je i dokazala,a njen je izbor to tzv. "milozvucno ispustanje glasica"...

Cristina-nista posebno...I ona na momente suvise tiho peva...ili se bespotrebno dere kao luda...

Sharon-slichna tehnika kao i Liv Kristinina

Floor-Odlichan vokal....

Anneke-Ovo nema potrebe da komentarisem,vec sam rekla....ali ipak...Ovo se vishe ne radja!

 

No,verovatno ti znash bolje.....

 

Ok, Ok, opet razliciti ukusi... Nije bitno.

I zasto kazes da ja znam bolje? Ako ti se nesto svidja - svidja ti se, ili obrnuto, nema tu da neko zna bolje ili ne.

 

Meni Liv ima preblag glas, slabasan, a to nije ono sto ja zelim od devojke koja peva u metal bendu. I to je to.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj prijatelju, sad si me razocarao!!!

 

Anneke odlicno peva, i to sam tvrdio i pre nego sto sam znao kako izgleda (davno jos, kad sam dobio Mandylion)...

 

Odlican cvrst glas, ali i blag, po potrebi.

 

Poslusaj samo pesmu Valley of the Queens (AYREON)... to mi je najbolje otpevana njena pesma... A uzivo tek sto peva... Na Szigetu samo sto nisam zaplakao slusajuci je...

 

p.s. necu raditi recenziju Finntroll-a, cini mi se da je to vec neko uradio?

 

pazi, zna ona da peva, ali da je najbolja i da se takva nece roditi kao sto tvrdi ova mala koju sam citirao je vec previse, pa mi je zato malo hiperbolisan post. Inace, meni se nikad nije nesto narocito dopalo njeno pevanje i smorna atmosfera u Gatheringovim pesmama (zato sam i ostao samo na Mandylion albumu, i od skora nabavio Nighttime Birds koji nisam smogao zivaca da preslusam). Sto se tice Ayreona, to stoji da je covek multitalentovan i da zna sta hoce i to izvuce od pevaca.

 

sto se tice Finntroll-a, nije radjena recenzija za Visor om SLutet koji je fantastican, i na kojem bih mogao da doktoriram, medjutim ako vec treba da izadje novi album, ne verujem da bi Branko zeleo recenziju starog.

 

pominjete pevaljke, a zaboravljate Saru Jezebel Devu ili Martinu Astner ili Mikaelu Orlando iz Power Symphony-ja koja ima poprilicno promukao glas (sto joj daje prepoznatljivost), ali nikad ne ispada iz tonaliteta cak i kad mislis da ce grlo da joj prepukne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kom horu je to pevala Liv?

btw. Anneke nema neki glas i stil pevanja, to joj je tolerisano na bazi izgleda, medjutim koliko vidim na posteru u BV-u dosta je omatorila i propala pa ce konacno njen glas biti procenjivan realno.

Mislim da se vise tolerise Cristini jer je super cica nego Annake...

uostalom ako preslusas Superheat uverices se i sam da ima fenomenalan glas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, pricate o B grupi zenskih vokala! Metal ima par solidnih pevacica i to je to... nema tu dragulja kao sto su Sarah McLachlan, Lisa Loeb ili Fiona Apple... truba je raspravljati o drugoj ligi pevacica tongue.gif

 

slazem se. Gde pevaju dotichne gospodj(ic)e?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liv-meshoviti hor biggrin.gif

Anneke-moje mishljenje,ne hiperbola...

Btw,Apeirone biggrin.gif ,ti si napisao da Liv NE ZNA da peva,a ne da ti se njeno pevanje ne svidja...

Ova "mala" vas pozdravlja biggrin.gif

 

to za Liv, i u mom komsiluku je crkva sa mesovitim horom, pa nisam siguran da ijedna od zena tamo zna da peva. Mesoviti hor opere u Hamburgu, ili mesoviti hor Sibeliusove akademije u Helsinkiju je vec nesto. Mesoviti hor Male Mosh(ta)nice bas i nije.

okej, mala, dvojka si. smile.gif

 

Kentisha, koju muziku pevaju pomenute gospojice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako dodjes u njihovoj majici, onda si sebe sveo na nivo obozavatelja koji slini za njima i slicno. Hoces da te bend postuje dok radis intevju? Onda se obuci kao covek sa stilom, kao covek od cije recenzije ce zavisiti prodaja njihovog albuma, kao neko sa sopstvenom licnoscu. Na kraju krajeva, majku mu, pa i oni su od krvi i mesa. I probaj malo Annekenog (mesa)! Just kidding. smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz je bezveze ici u majci benda na ciji koncert ides...

Ja radi suprotnu stvar...Na Maidenima sam bio u Bodom ducku...

Ma black metal koncerte idem u dzemperima a u mesta kao sto je Plastic ili Bassment odem u Maiden majci...pa me svi gledaju ko kretena....

 

 

 

.....mada ja i jesam kreten...i to veliki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako dodjes u njihovoj majici, onda si sebe sveo na nivo obozavatelja koji slini za njima i slicno. Hoces da te bend postuje dok radis intevju? Onda se obuci kao covek sa stilom, kao covek od cije recenzije ce zavisiti prodaja njihovog albuma, kao neko sa sopstvenom licnoscu. Na kraju krajeva, majku mu, pa i oni su od krvi i mesa. I probaj malo Annekenog (mesa)! Just kidding. smile.gif

 

Pa da, naravno. Otici cu u nekoj nebuloznoj majici...tipa Star One... Sa stilom, a i dalje su Holandjani smile.gif

 

Anneke...uh, pricao sam sa njom i na Szigetu na samo ( 8) ) 20ak minuta, a sad cu da konkretizujem tu pricu biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nisam išao u Zagreb na Gathering zbog obaveza na poslu,no ionako mi se nije išlo na njih.Tako su mi postali dosadni,ali su Morbidi popravili stvar sutradan.Organizator ovih dvaju koncerata je najavio još dva jaka imena u 5. i 6. mjesec,jedino je problem u lovi,pogotovo u 6. mjesec kada se ide na WASP u Split i Metallicu.Imena ovih bendova će se objavit uskoro.

Na žalost,propao je pokušaj da dođu Fear Factory 11.07. u ZG zbog nerazumnih zahtjeva tour managera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
šteta što nisi bio,svi smo pitali za tebe,ono,vidimo dominatrix i odmah-di je pave biggrin.gif

koncert je bio fenomenalan,tako nešto divno nisam još doživjela...anneke je bogovska,prelijepa žena,a tek glas...za sjest i plakat od ljepote..... icon_da.gif

Slazem se!

Nego, jel smrshala malo, kad sam je skoro gledao na nekom certu bila je punackija nego obicno!!!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...