Jump to content

The Gathering


azal

Recommended Posts

Nabavila sam "Mandylion" i nije lose uopste... vokal je dobar, al' nista preterano... ne leze mi nesto u poslednje vreme zenski vokali (znaju smoriti brzo), odlusam par pesama i to je to. ph34r.gif

Ajoj....

 

To je trebalo da nabavis pre bar 6 godina, pa tad da vidis kako je to zvucalo.

 

Jedan od najboljih albuma, ne samo benda, nego i zanra.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj....

 

To je trebalo da nabavis pre bar 6 godina, pa tad da vidis kako je to zvucalo.

 

Jedan od najboljih albuma, ne samo benda, nego i zanra.

 

Poz!

Sto jauces?

 

Verovatno me nije zanimalo... i za tako nesto uvek ima vremena. 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

RANI THE GATHERING JE PERFEKCIJA ALI OD KAKO SU POCELI DA UBACUJU ELEKTRONIKU POSTALI SU OCAJNI , CAK NISU NI METAL VISE I MENI JE VEOMA ZAO ZBOG TOGA.

 

Po meni, nisu oni metal nikad ni bili, no to je sve stvar toga sa koje strane nesto posmatras... Ne zelim da raspravljam o tome... musik20.gif

A sta ti decko imas toliko protiv elektronike? Prvo Floydi su tehno, pa onda sad ovo... Bilo bi vise nego dosadno da jedan tako dobar bend kao sto je The Gathering zvuci uvek isto... Jednako mi se svidja ono sto su na pocetku radili koliko i ovo poslednje sto su izdali, hocu raci - volim sve sto su ikada napravili i svaka dobra promena je uvek dobrodosla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njihova elektronika je vise nego svarljiva, iz prostog razloga sto je ambientalna, emotivna i ima skrooz jazzy drajv. meni je how to measure a planet apsolutno premocan album. sto se metala tice, bili su doom/atmo-emo metal, sada su u nekom emo rock tripu. i znajuci njih, nece ih elektronika progutati kao theatre of tragedy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njihova elektronika je vise nego svarljiva, iz prostog razloga sto je ambientalna, emotivna i ima skrooz jazzy drajv. meni je how to measure a planet apsolutno premocan album. sto se metala tice, bili su doom/atmo-emo metal, sada su u nekom emo rock tripu. i znajuci njih, nece ih elektronika progutati kao theatre of tragedy.

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

RANI THE GATHERING JE PERFEKCIJA ALI OD KAKO SU POCELI DA UBACUJU ELEKTRONIKU POSTALI SU OCAJNI , CAK NISU NI METAL VISE I MENI JE VEOMA ZAO ZBOG TOGA.

e,svashta...

Pa sta ako vise nisu metal?

Secam se kada me je neko ponudio da preslusam neki album pre Anneke,nisam izdrzao ni pola pesme,a saaaaaaaaaadaaaaaaaaaaa...

Savrsheno,BRE!!!!!

Uostalom,reci mi SAMO JEDAN JEDINI band koji se uopshte nije promenio,osim ACDC,ciji ce unuci svirati identicne stvari? hehehehehe...

Edited by R i d d l e R

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, nemojmo samo zagadjivati gathering temu sa nekim raspalim ac/dc dedama od kojih pizdim no.gif

mene je davno, davno napustila faza u kojoj nisam podnosio elektroniku, sada sam dosta tolerantniji

naravno ne za sve forme i za trpanje gde treba i ne treba, al' ovo sto radi The Gathering je savrseno musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, nemojmo samo zagadjivati gathering temu sa nekim raspalim ac/dc dedama od kojih pizdim no.gif

mene je davno, davno napustila faza u kojoj nisam podnosio elektroniku, sada sam dosta tolerantniji

naravno ne za sve forme i za trpanje gde treba i ne treba, al' ovo sto radi The Gathering je savrseno musik20.gif

Support for that...

ACDC sucksssssssssssss...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je tada izasao, prati malo pitanja i odgovore, to je konstatacija na "trebalo je cuti pre 5 ili 6 god."

dodacu, trebalo je cuti pre 1o god, ok ;)mada sam ih ja cuo negde 2-3 god kasnije, al' zar je sve to uopste bitno... musik20.gif

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je tada izasao, prati malo pitanja i odgovore, to je konstatacija na "trebalo je cuti pre 5 ili 6 god."

dodacu, trebalo je cuti pre 1o god, ok ;)mada sam ih ja cuo negde 2-3 god kasnije, al' zar je sve to uopste bitno... musik20.gif

ni ja ne rekoh da je neko rekao da je izashao pre 5-6 godina...tako da...

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni, nisu oni metal nikad ni bili, no to je sve stvar toga sa koje strane nesto posmatras... Ne zelim da raspravljam o tome... musik20.gif

A sta ti decko imas toliko protiv elektronike? Prvo Floydi su tehno, pa onda sad ovo... Bilo bi vise nego dosadno da jedan tako dobar bend kao sto je The Gathering zvuci uvek isto... Jednako mi se svidja ono sto su na pocetku radili koliko i ovo poslednje sto su izdali, hocu raci - volim sve sto su ikada napravili i svaka dobra promena je uvek dobrodosla.

 

Ok , nemam ja nista protiv elektronike ali imam protiv Floyda. A ti Dolly nemoj da mi popujes oko The Gathering-a jer ih slusam od svoje 10-te godine a imam 19. Mom srcu je sigurno prikladiji " Nighttime Birds " od recimo turbo\disco\dance remiksa pesme " Monsters " sa novog EP-a. To mene boli kod njih a ne elektronika.

 

HAIL TO THE GATHERING !!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti Dolly nemoj da mi popujes oko The Gathering-a jer ih slusam od svoje 10-te godine a imam 19. Mom srcu je sigurno prikladiji " Nighttime Birds " od recimo turbo\disco\dance remiksa pesme " Monsters " sa novog EP-a. To mene boli kod njih a ne elektronika.

 

 

To je opet samo tvoje vrlo subjektivno i meni potpuno nebitno misljenje, ti onda i narednih 9 ili 999 godina slusaj samo Nighttime Birds i uzivaj, pa te nista nece boleti!! icon_da.gif Poz!! pivopije.gif

Edited by DollyTheBitch

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To je opet samo tvoje vrlo subjektivno i meni potpuno nebitno misljenje, ti onda i narednih 9 ili 999 godina slusaj samo Nighttime Birds i uzivaj, pa te nista nece boleti!! icon_da.gif Poz!! pivopije.gif

Nighttime Birds je neprikosnoveni kult, na to ne treba gubiti vreme.

 

Ali sto je jos bolje - meni npr. Monsters u svim verzijama sa onog EPa zvuci odlicno icon_da.gif Pogotovo nakon gledanja benda uzivo kad to izvodi!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nighttime Birds je neprikosnoveni kult, na to ne treba gubiti vreme.

 

Ali sto je jos bolje - meni npr. Monsters u svim verzijama sa onog EPa zvuci odlicno icon_da.gif Pogotovo nakon gledanja benda uzivo kad to izvodi!

 

Poz!

Sisoje, je l' bi opet dao 3/10 kad bi recenzirao Souvenirs icon_biggrin.gif

 

9/10 i dalje mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...