Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Pa, logicno, ne ? Gle Satyricon, Gorgoroth, Immortal sta (ne)rade. Jebga, Fenriz i Culto su JOS uvijek fanatici, zaludjenici, kao i prije 20 godina, vole i zive muziku i dalje. Od Fenrizovog konstantnog guranja novih bendova, trade filinga, planinarstva, zajebantskog snimanja albuma, ijaooo KULT :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto? meni se bash dopalo, ono pitali ga oces neshto reci o tebi najznacajnijim albumima, a on sto da ne? Jes da nishta drugo osim Uriah Heepa nije pomenuo ali okej je. To je ko kad bi Space Eater videli na jutarnjem programu prvog kanala. Nevidim sta je tu cudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto? meni se bash dopalo, ono pitali ga oces neshto reci o tebi najznacajnijim albumima, a on sto da ne? Jes da nishta drugo osim Uriah Heepa nije pomenuo ali okej je. To je ko kad bi Space Eater videli na jutarnjem programu prvog kanala. Nevidim sta je tu cudno.

 

Ne vidim ni ja, sve je publicitet - bilo pozitivan, ili negativan. Sve zavisi kako ga fanovi prihvate.

Samo sam se ubacio da bih mu skrenuo paznju na signaturu. :)

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto? meni se bash dopalo, ono pitali ga oces neshto reci o tebi najznacajnijim albumima, a on sto da ne? Jes da nishta drugo osim Uriah Heepa nije pomenuo ali okej je. To je ko kad bi Space Eater videli na jutarnjem programu prvog kanala. Nevidim sta je tu cudno.

 

Porediti Space Eater i Darkthrone...eeee QQ QQ Black metal treba da ostane underground. Mada, ovo novije se tesko i moze nazvati black metalom...U svakom slucaju, Black metal ne zelim da gledam/slusam na Vivi, Pinku, u Zikinoj sarenici i uopste na TV-u. To onda vise nije to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zašto bi black metal ostao underground? Da bi ti mogao da nastaviš da ubeđuješ sebe kako si deo neke intelektualne elite?

 

 

Bas tako, pametnjakovicu! Koji je vama qrac, ljudi?! Ne postujete nicije misljenje. Ne, najbolje bi bilo da gledamo ovo novo sr@nje od Darkthrone-a izmedju Britney i Shakire. Uostalom, zabole me za vas i vasu komercijalu! I nisam rekao nista protiv festivala, nego protiv prikazivanja Black metala na TV-u..I, da..TREBA da ostane UNDERGROUND!!!!!

Edited by Lord Cannibal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštujem mišljenje koje mi deluje argumentovano, suvislo i zrelo. Rečenica "black metal treba da ostane underground" ne potpada pod to. Da ne bih ja serendao, pitaću tebe: ZAŠTO treba da ostane underground i koja je u tom slučaju POENTA black metala? Nije retoričko pitanje, zaista očekujem odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav si ti UG kad postujes na forumima?

Zar ne znas da je internet gej?

A mi smo netolerantni u duhu black metala.

 

Kao sto vidis, clan foruma sam duze vreme, ali imam jako malo postova. Navratio sam posle duzeg vremena da vidim da li su se ljudi promenili, ali ne..ostali ste isti! U redu, svi ste u pravu. Uzivajte u svojim zivotima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista staro ne valja, samo je poslednji darktron kult! ( nove lampe za stare )

 

Salu na stranu, ne znam kako neko moze da ih pljuje za bilo sta sto su uradili. Kakvi kraljevi, ko je pogledao "the misanthrope", zna o cemu se prica.

Nego, mogao bi i Iguman ( ili Pasenog ) kad potpise ugovor da casti rakijom i partijom one "strateske" igre, zvacemo i onog iz aure noir :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da neću dobiti odgovor...

 

Evo ti prokleti odgovor:

Ako ijedan muzicki pravac treba da ostane UG to je Black metal. Posto se nece desiti, bar ne u skorijoj buducnosti, da Black metal dobije svoju TV stanicu..onda ga ne treba skrnaviti time sto ce ga pustati na istoj televiziji gde pustaju i Britney Spears ili Seju Kalaca, svejedno... Mozda za tebe nije, ali za mene je to neprihvatljivo. Ako imas imalo postovanja prema Black metalu onda ces razumeti..ako ne, zalim slucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti prokleti odgovor:

Ako ijedan muzicki pravac treba da ostane UG to je Black metal. Posto se nece desiti, bar ne u skorijoj buducnosti, da Black metal dobije svoju TV stanicu..onda ga ne treba skrnaviti time sto ce ga pustati na istoj televiziji gde pustaju i Britney Spears ili Seju Kalaca, svejedno... Mozda za tebe nije, ali za mene je to neprihvatljivo. Ako imas imalo postovanja prema Black metalu onda ces razumeti..ako ne, zalim slucaj.

 

Ne moze postojati postovanje prema zanru koji je postao komedija samog sebe. Sta mislis, da je njima posle X godina stalo da drze neki elitisticki kod? Da se ne uvredis previse, ali svirati sada black metal, bez neke doze humora ili satire ( ili bilo kakve ozbiljnije / "social related" teme ) je krajnje... pa ne znam. Barem po mom misljenju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...