Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

E mnogo serete, covek je rekao sta misli, o muzici koju je ON pravio.

Sem toga bolje sto je poceo da pravi muziku koju pravi, nego da je nastavio "true black metal", na silu, s obzirom da je rekao da je za njega izgubilo prvobitno znacenje.

Glupo je reci "darkthrone nije darkthrone", ne darkthrone sada nije ono sto neko misli da bi trebao da bude. Darkthrone je onakav kakvim ga njih dvojica naprave.

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto da mjenjaju naziv? To su i dalje Fenriz i Nocturno=Darkthrone. Meni je stariji period bolji, ali bih radije slusao ovaj pankerski black nego neke nove i blijede kopije Blaze-a. A opet na kraju, srz DT-a je ostala nepromjenjena. I kladim se da pola ovih sto sad pljuju novi period i sijeku vene samo na stari, nisu (ne)krsteno i preslusali taj period u koji se kunu. Po meni, 'progresija' DT-a nije mogla otici u boljem pravcu. I tek iz ove danasnje perspektive poimam svu njihovu velicinu. Kraljevi black metala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1224266653_21.jpg

 

Genre: Crust (?)

Country: Norway

Info: 320 kbps | 90 mb

MySpace

 

Tracklist:

 

1. The Winds They Called the Dungeon Shaker

2. Oath Minus

3. Hiking Metal Punks

4. Blacksmith of the North

5. Norway in September

6. Grizzly Trade

7. Hanging Out in Haiger

8. Dark Thrones and Black Flags

9. Launchpad to Nothingness

10. Witch Ghetto

 

http://rapidshare.com/files/170743154/mediaportal.ru08DarkThronesandBlackFlags.rar

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

. I kladim se da pola ovih sto sad pljuju novi period i sijeku vene samo na stari, nisu (ne)krsteno i preslusali taj period u koji se kunu. Po meni, 'progresija' DT-a nije mogla otici u boljem pravcu. I tek iz ove danasnje perspektive poimam svu njihovu velicinu. Kraljevi black metala!

Sa ovim se potpuno slazem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kad ti covek na jednostavno pitanje "sta ima" odgovori onako... sta reci. Bow down and respect. Neke izjave fino mogu posluziti za raspravu ovde :)

Nisam uvek zadovoljan onim sto napisem, ali ovo bez skromnosti moze opusteno biti u Metal Maniacs bez stida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da. Veceras kasno mozemo vrsiti disekciju intervjua, covjek me je prosto odusevio nekim izjavama. Slusam ih ovih dana puno, kompletna diskografija mi je na mp3 plejeru. Trip kad nocu skracujem rutu kroz jedan park dok pichi kathariaan life code je neponovljiv :rockdevil:

Stvarno si dobro uradio intervju, i mislim da je cijeli forum ponosan na tebe :bigblue::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam zaostao, tek sam pre par dana dobio poslednja dva albuma...dobri su...ali mi je ipak bolji The cult is alive...F.O.A.D. mi se cini bolji od ovog poslednjeg ali videcemo posle vise slusanja...

Sad sam pustio A Blaze...stari kult...meni su odlicni i stari albumi i ovi noviji, sve je to Darkthrone, vidi se...cak i nije tolika razlika koliko neki to hoce da predstave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...