Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

E shteta... Ma ja sam nesto razmisljao da osnujemo humanitarnu hriscansku organizaciju koja bi skupljala i slala pomoc Fenrizu, da ima cime da plati studio.

 

Mada, ajde sad, u poslednje vreme (tj poslednjih par albuma) vidim da je ipak platio taj studio, pa ga nisu (mnogo) zajebali. Mozda mu je kapnula neka kinta od neke norveske dobrotvorne crkvene organizacije? :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos ako imas u vidu da su oni muziku pravili na onaj nacin na koji su je oni osjecali a ne da bi se svidjala indijancu i jos po nekim likovima onda dodjes do zakljucka zasto je to tako zvucalo.

 

Sad objasni ljudima da Fenriz & Nocturno Culto uopste nijesu citali recenzije i kriticke osvrte na sopstvene albume jer im jednostavno nije stalo do toga sta bilo ko drugi misli. Takva muzika je izraz individualizma jer je formirana na osnovu licnog vidjenja muzicke expresije. Isto tako im objasni da i jedan i drugi slusaju techno (a izuzetno, po njihovog prici gotovo nikad black) sto samo doprinosi njihovoj originalnosti. Pitanje je kada ce to neki shvatiti.

 

kad sam JA prvi to pomenuo (za techno), sve hardcore blekercine me ispljuvase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos ako imas u vidu da su oni muziku pravili na onaj nacin na koji su je oni osjecali a ne da bi se svidjala indijancu i jos po nekim likovima onda dodjes do zakljucka zasto je to tako zvucalo.

 

Sad objasni ljudima da Fenriz & Nocturno Culto uopste nijesu citali recenzije i kriticke osvrte na sopstvene albume jer im jednostavno nije stalo do toga sta bilo ko drugi misli. Takva muzika je izraz individualizma jer je formirana na osnovu licnog vidjenja muzicke expresije. Isto tako im objasni da i jedan i drugi slusaju techno (a izuzetno, po njihovog prici gotovo nikad black) sto samo doprinosi njihovoj originalnosti. Pitanje je kada ce to neki shvatiti.

 

kad sam JA prvi to pomenuo (za techno), sve hardcore blekercine me ispljuvase.

 

Sto se mene tice, to nema nikakve veze. Mogu da slusaju i pop,samo neka prave muziku kakvu prave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Burzum

Pa u tome i jeste fora. Njima je uvek produkcija losa, i uvek ce i biti.

Oni su jedan od retkih bendova koji je ostao veran old school raw black-u kakav se svirao na pocetku devedesetih! Sistece gitare, crno-beli omoti, corpse-paint, bez uvodjenja nepotrebnih klavijatura.Nisu se prodali kao npr. Emperor ili Satyricon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u tome i jeste fora. Njima je uvek produkcija losa, i uvek ce i biti.

Oni su jedan od retkih bendova koji je ostao veran old school raw black-u kakav se svirao na pocetku devedesetih! Sistece gitare, crno-beli omoti, corpse-paint, bez uvodjenja nepotrebnih klavijatura.Nisu se prodali kao npr. Emperor ili Satyricon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u tome i jeste fora. Njima je uvek produkcija losa, i uvek ce i biti.

Oni su jedan od retkih bendova koji je ostao veran old school raw black-u kakav se svirao na pocetku devedesetih! Sistece gitare, crno-beli omoti, corpse-paint, bez uvodjenja nepotrebnih klavijatura.Nisu se prodali kao npr. Emperor ili Satyricon.

EMPEROR SE NIJE PRODAO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Burzum

Pa dobro, nije se prodao, ali je dosta promenio svoj zvuk.

Ako uporedis "Emperor" ili "In the Nightside of Eclipse" sa npr. "Prometheus"-om, kao da uporedjujes dva potpuno razlicita benda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, nije se prodao, ali je dosta promenio svoj zvuk.

Ako uporedis "Emperor" ili "In the Nightside of Eclipse" sa npr. "Prometheus"-om, kao da uporedjujes dva potpuno razlicita benda!

To je tachno!Meni se iskreno svidjaju EMPEROR-ovi stariji radovi,ali je tachno da su promenili svoj zvuk!JOSH JEDNOM PONAVLJAM PROMETHEUS JE ODLICHAN ALBUM ALI SE NE MOZHE SVARI DOK SE NE PRESLUSHA BAR 5 PUTA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Citiram Norvezanina koji ga je sreo nekoliko puta-"Dont think he is so cool I met Fenriz several times and he is real pussy.He is nothing like the image he usually gives to the publicity.He says that he never knew Varg so good and that he doesnt support his actions! What a fucking piece of COF like idiot he turned out to be."

Citiram Fenriza-"Well I really didnt know Grishnackh that good.....I dont think his actions have reliable justification.......I dont agree with him on many of his writings"

Nadam se da si shvatila

Varg-I have the worlds best company in prison myself smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...