Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Za one koji su culi da je SW los, a nisu ga slusali:

 

Ako vam se svideo Hate Them, svidece vam se i ovaj, jer je mnogo bolji od proslog albuma. Produkcija je manje vise ista, nema puno razlike, ali su pesme daleko bolje i zanimljivije za slusanje. Album je kratak ali jebitacan, i bas ga je milina slusati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, ne znam koliko ce se to desiti, jer je Fenriz covek koji muziku radi zbog sebe, ali je odlucio da je "podeli" sa ostatkom sveta... Jedino ako bude popljuvan od strane svih (ili barem vecine) fanova, pa prestane to da radi, mada koliko se on zanima za recenzije i misljenja drugih, to se nece skoro desiti. U svakom slucaju, svaka mu cast za Sardonic Wrath, samo neka nastavi da cepa ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pa sad, ne znam koliko ce se to desiti, jer je Fenriz covek koji muziku radi zbog sebe, ali je odlucio da je "podeli" sa ostatkom sveta... Jedino ako bude popljuvan od strane svih (ili barem vecine) fanova, pa prestane to da radi, mada koliko se on zanima za recenzije i misljenja drugih, to se nece skoro desiti. U svakom slucaju, svaka mu cast za Sardonic Wrath, samo neka nastavi da cepa ovako.

Sem sto zapravo, muziku pravi Nocturno. On je za sve to odgovoran, Fenriz samo odradi bubnjeve kad ga ovaj pozove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon odslusah ovaj sardonic wrath i sta da kazem...kao sto sam i ocekivao...sasvim prosecan black metal album kojeg ko zna kada cu ponovo slusati.I dalje mi ravishing grimness ostaje njihov poslednji dobar album a ovi ostali kao da su kopija tog,ali mnogo slabiji.Ziveo nam Darkthrone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo skoro sam iskopao da je Nocturno Culto sad 2004. osnovao jedan njegov bend ili projekat.

Line up.

Nocturno Culto-Vocals

Faust-Drumms

Natterfors-Gitare

General K(Koldbrann, Myrskog)-Guitars

I jos neki INvistus.

 

Jos nemaju ni jedan album ali kad ga bude bilo ima da bude rokacina osecam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
U,jebote,dobar je ovaj novi album!Odavno nemam neka preterana ocekivanja sto se tice njihovih albuma,ali me ovaj bas fino iznenadio.Mozda i najbolji josh od Total Death!

Eeee sad ga pretera

Total Death je jedan od najboljih albuma od Darkthrone-a,dok je Sardonic Wrath jedan dobar album,ali nista poseban.Za mene ce oni uvek biti jedan od odlicnih bendova koji zasluzuje da bude na tronu,ali mislim da je vreme da stave katanac na vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo skoro sam iskopao da je Nocturno Culto sad 2004. osnovao jedan njegov bend ili projekat.

Line up.

Nocturno Culto-Vocals

Faust-Drumms

Natterfors-Gitare

General K(Koldbrann, Myrskog)-Guitars

I jos neki INvistus.

 

Jos nemaju ni jedan album ali kad ga bude bilo ima da bude rokacina osecam.

Pa, sa tom postavom sigurno nece biti sympho-black sa zenskim vokalima icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...