Jump to content

Najlepsa Zena Metala...


darthmoog

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oh,hvala Twiggy...

O,da,moramo da razmenimo neke zanimljive fotke.... :twisted:

Hm....ove cice izgledaju veoma zanimljivo.... :twisted::twisted:

 

Ne osecaj se ugrozeno,Twiggy,ti si ipak van svake konkurencije.... :red::red:

 

ee pa nema na chemu..ti i ja smo ipak 'rogati'.. :red: radim/o uskoro neki zanimljiv photoshoot..tj. do fotografke je..kad i na kakvu temu..al' uglavnom darkerski.. :red::bigblue:

 

nisam ugrozena vrsta....ne josh.. :razz:

 

ti ak imash kojih slika shalji.. :rockdevil:

 

-----

 

@Metal girl nisi mene uvrijedila uopshte..meni pierci ne ispadaju..hiihi..a nit furam taj goth wannabee.. :bigblue::pivopije: ja ti dodjem satanic brutal death black metalka.. :red:

Edited by Twiggy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova zena je uradila mnogo vise za Metal, nego skor sve koje ste do sad pomenuli:

 

IPB Image

:rockdevil:

Da li je to ona stvarno uradila nesto za metal, ili to tvrdis samo na osnovu Brainstorm duksa?

 

Evo vi najseksi.......NOT hehehe :bigblue:

 

GIRLSCHOOL

 

IPB Image

A evo neshto stvarno sexy:

 

LITA FORD

IPB Image

I da, mislim da je Doro najsexy :D

Ovo je stara Girlschool slika. Nova gitaristkinja im je skroz seksi tetka, bubnjarka je tek sad ruzna k'o pseto, pogotovo sto se i podgojila, osim sto je omatorila.

 

Zasto Lita na ovoj slici lici na Blekija Lolesa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima njih sigurno koje vole ovu muziku i rade na promociji svuda po belom svetu, ali izgled trazimo, izgled. Jenna je mogla i da nije u Necrophagia majici, jer ako nista, soba joj je dugo bila izlepljena glam metal posterima, a Motley Crue joj je jedan od all time favorite bendova :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не може се рећи да је баш најлепша (мада, свакако, није ружна) али гарантујем да се гомила металаца ложила на њу + што мислим да нема жена која је урадила за метал више од ње, нема много ни мушкараца.

Легенда, Vanessa Warwick.

IPB Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...