Jump to content

Najlepsa Zena Metala...


darthmoog

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je lepota! :wub: Kad je prirodna, a ne kao ove gore s tonama šminke i u dopičnjacima koje izigravaju neke pi*** :puke:

 

I još rastura kako peva :muzicar:

 

I love her! Divna jeeeeeee :wub: :wub: :wub:

Za sminku se apsolutno slazem i uvek podvlacim!

 

Nego, sada sam se setio najlepse zene u metalu. Bivsa pevacica The Iron Maidens, ne znam kako se zvala. Imala je i sise za desetku, a uvek nosila neki crni kozni korset. Imam njene slike na kompu, ali ne mogu da ih stavim ovde. Ova nova je krs!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sminku se apsolutno slazem i uvek podvlacim!

 

Nego, sada sam se setio najlepse zene u metalu. Bivsa pevacica The Iron Maidens, ne znam kako se zvala. Imala je i sise za desetku, a uvek nosila neki crni kozni korset. Imam njene slike na kompu, ali ne mogu da ih stavim ovde. Ova nova je krs!

 

 

jel samo ja ovde vidim kontradiktornost :):)

 

ne volim ribe koje se mnogo sminkaju i nose korsete i ta sranja. volim kad je zensko prirodno 100%. a jedan od razloga sto mi se Rejcel dopada je taj sto se nikad nije oblacila kao neka jeftina fuxa na koju bi likovi drkali (da izvinete) vec je furala ono u cemu se prijatno oseca.

 

kad sam videla gore sliku ove iz Arch Enemy-a muka mi je bilo :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova riba o kojoj ja pricam nije stavljala mnogo sminke, izgladala je skroz prirodno, kao i ostale iz benda (mada se one ne mogu podvesti pod lepotice nikako). A korset je nosila kao deo tog metalskog imidza. S tim u vezi, ne zaboravi na korsete koje je Doro nosila, i valjda jos uvek nosi. Time valjda samo isticu svoje atribute, koji, jel' te, i treba da se istaknu.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova riba o kojoj ja pricam nije stavljala mnogo sminke, izgladala je skroz prirodno, kao i ostale iz benda (mada se one ne mogu podvesti pod lepotice nikako). A korset je nosila kao deo tog metalskog imidza. S tim u vezi, ne zaboravi na korsete koje je Doro nosila, i valjda jos uvek nosi. Time valjda samo isticu svoje atribute, koji, jel' te, i treba da se istaknu.

 

 

kako se zove ta tvoja da je nadjem na googlu. zivo me zanima sad :mhihi:

 

sto se atributa tice, ne slazem se da treba da budu "na izvolte".

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel samo ja ovde vidim kontradiktornost :):)

 

 

 

kakvu kontradiktornost

:confused:

ako ima dobre sise,ona ce ih imate i bez sminke :)

ako vec ima sise za desetku,dobre nogare i dupe zasto da ne istakne to,mislim ne preterano ali da se vidi da je riba i po

Rejcel mi izgleda muskobanjasto

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se zove ta tvoja da je nadjem na googlu. zivo me zanima sad :mhihi:

 

sto se atributa tice, ne slazem se da treba da budu "na izvolte".

Ako one tako smatraju i s tim u skladu oblace, ko sam ja da se bunim?

 

Mislim da se zvala Jen, nadimak u bendu joj je bio Bruce Chickinson (:)), ali mislim da i nova pevacica koristi isti pseudonim.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvu kontradiktornost

:confused:

ako ima dobre sise,ona ce ih imate i bez sminke :)

ako vec ima sise za desetku,dobre nogare i dupe zasto da ne istakne to,mislim ne preterano ali da se vidi da je riba i po

Rejcel mi izgleda muskobanjasto

 

 

sto? :confused:

 

zato sto nosi vojnicke lone i siroke majce i ne vide joj se sise? :ph34r:

 

moj ideal dobre ribe je drugaciji. ne vidim potrebu za izbacivanjem dobrih atributa. zasto bi pokazivala svoje noge, sise i dupe? da bi tamo neko rekao na ulici: "vidi kakva pi***"? :confused:

mislim da devojka treba da zraci necim iznutra a ne da joj prvo spazis obline kad je vidis... jer realno, vi kad vidite ovu iz Arch Enemy-a prvo spazite kako joj je ispalo dupe a ne facu i sarm... a kad vidis Rejcel, odma spazis kako je devojka normalna, bez kompleksa da bude nesto sto nije... nemam pojma, ja volim prirodne devojke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pf, meni je od tih pop pevacica najbolja bila (a vidim i danas super izgleda) Kim Vajld.

 

sto? :confused:

 

zato sto nosi vojnicke lone i siroke majce i ne vide joj se sise? :ph34r:

 

moj ideal dobre ribe je drugaciji. ne vidim potrebu za izbacivanjem dobrih atributa. zasto bi pokazivala svoje noge, sise i dupe? da bi tamo neko rekao na ulici: "vidi kakva pi***"? :confused:

mislim da devojka treba da zraci necim iznutra a ne da joj prvo spazis obline kad je vidis... jer realno, vi kad vidite ovu iz Arch Enemy-a prvo spazite kako joj je ispalo dupe a ne facu i sarm... a kad vidis Rejcel, odma spazis kako je devojka normalna, bez kompleksa da bude nesto sto nije... nemam pojma, ja volim prirodne devojke...

A, ne, tu gresis sestro! Ja dobre atribute primetim, ali nisu ni izbliza presudni. Lice je najbitnije, a mene razoruzavaju oci i osmeh. Na ostale fizikalije mogu samo da balavim i nista vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pf, meni je od tih pop pevacica najbolja bila (a vidim i danas super izgleda) Kim Vajld.

A, ne, tu gresis sestro! Ja dobre atribute primetim, ali nisu ni izbliza presudni. Lice je najbitnije, a mene razoruzavaju oci i osmeh. Na ostale fizikalije mogu samo da balavim i nista vise.

 

 

ne misle svi isto kao ti nazalost...

 

ako se nekom neka devojka svidi samo zasto sto je izazovno obucena i ima kilo sminke, a da je normalna lik je ne bi ni pogledao - onda je taj lik plićak u mozgu :no:

a svesna sam da likovima to prvo upadne u oči i kod većine je to presudno :ph34r::no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma, ja volim prirodne devojke...

a po cemu ove ostale nisu prirodne?pa valjda majka priroda im je dala da lepo izgledaju

 

vidis,vecina muskaraca primeti ono prvo sto si rekla a tek posle ono"unutra" i naravno da ce muskarci na ovoj temi reagovati na osnovu vizuelnog ugodjaja,znaci na ono sto vide na slici

ni ti ne znas kakva je Rejcel iznutra,jel' tako?

 

Ne znam za zene u metalu ali znam da mi se ova mnogo vise svidjala ...

IPB Image

 

 

isto kao i meni samanta fox :rockdevil: bolje da ne postujem sliku :cool:

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

a po cemu ove ostale nisu prirodne?pa valjda majka priroda im je dala da lepo izgledaju

 

vidis,vecina muskaraca primeti ono prvo sto si rekla a tek posle ono"unutra" i naravno da ce muskarci na ovoj temi reagovati na osnovu vizuelnog ugodjaja,znaci na ono sto vide na slici

ni ti ne znas kakva je Rejcel iznutra,jel' tako?

 

 

skoro svaka prosecna devojka koja se izazovno obuce i nasminka moze da bude extra pi***, to ti tvrdim!

znam X njih koje su kad se picnu dobre ribe a bez sminke nisu nista posebno...

poenta je u tome! ako si nekom simpa onakav kakav jesi, onda je to to, a ne ako ce neko da te startuje samo zato sto izgledas ko pi***

ne, ne znam kakva je Rejcel iznutra ali na osnovu vizuelnog mogu da izvalim da joj nije stalo do toga da likovi balave za njom na bini dok kad vidim ovu iz AE-a u onom sexy šortsiću i mrežastim čarapama zaključujem da joj je do istoga jako stalo... a to meni lično nisu neki ideali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro svaka prosecna devojka koja se izazovno obuce i nasminka moze da bude extra pi***, to ti tvrdim!

znam X njih koje su kad se picnu dobre ribe a bez sminke nisu nista posebno...

poenta je u tome! ako si nekom simpa onakav kakav jesi, onda je to to, a ne ako ce neko da te startuje samo zato sto izgledas ko pi***

ne, ne znam kakva je Rejcel iznutra ali na osnovu vizuelnog mogu da izvalim da joj nije stalo do toga da likovi balave za njom na bini dok kad vidim ovu iz AE-a u onom sexy šortsiću i mrežastim čarapama zaključujem da joj je do istoga jako stalo... a to meni lično nisu neki ideali...

 

mnogo filozofiras o zenama s muske tacke gledista :mhihi:

 

ja i daljem tvrdim da sam do sada okacio slike najnaj zene metala

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo filozofiras o zenama s muske tacke gledista :mhihi:

 

ja i daljem tvrdim da sam do sada okacio slike najnaj zene metala

 

 

nije, nego ne volim ribe koje izgledaju "jeftino"... :da::)

 

ima nas raznih - pa ko sta voli nek izvoli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj vise da mi diras Angelu bre :), ona je kompletna, ultimativno sarmantna kada zapeva svoj fazon, ima plave oci, do jaja jos stoji i sorcic sa mrezastim carapama i kozne pantalone i ona idiotska luda kosulja pocepana u spotu we will rise, a video sam je i na kreator dvd-u u nekom backstage-u kako stoji onako bez veze, i tu je do jaja, tako da verujem da bi u svakoj varijanti izgledala dobro i bila extra sarmantna i simpaticna.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...