Jump to content

Stephen King


Recommended Posts

Meni je super...ali dosta ljudi se zali da je malo preopsirna,pa ne znam sad sta da ti kazem.Ma ako volis Kinga,svidece ti se.

 

...inace,povezana je sa Talismanom(tu je radnja kada je protagonista bio decak,a u Crnoj kuci 20 godina kasnije) ,ali radnja nije povezana,tako da ces moci sve da ukacis,ni ja nisam procitao Talisman....

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva su vasa misljenja o crnoj kuci?planiram da je uzmem, pa de se ne zajebem.

 

Odlicna, mada sam procitao samo prva 2 dela, doduse meni je makar malo drugacija nego njegova ostala dela, ali u svakom slucaju vredi prcitati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Crna Kuca je bolja od Talismana ali mislim da bi neko trebaoprvo da procita Talisman pa tek onda Crnu Kucu iako skoro da knjige nemaju veze jedna sa drugom

Share this post


Link to post
Share on other sites

"QUOTE (Amon-Ra @ 8. 7. 2008, 18:12) *

da malo ozivim temu.danas pazarih knjigu "to"

nisam ni znao da su preveli...

 

 

 

Kol'ko si je platio, ak nije tajna?

 

"

 

kad sam jaa to citao na srpskom nisam bas gledao iz koje je godinje izdanje ,ali po stanju knjige i korica 15 godina minimum pa it je vrlo moguce i prvva njegova prevedena knjiga ovde...

 

Sad sam procitao ono sto je izdao valjda njegov sin pod pseuudonimom ,i iskreno vise mi se svidja kako pise nego matori ...ako su podaci tacni ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dobar je :) ,manje mesa horor i fantastiku nego cale,pola knjige sam razmisljao sta ako na kraju ispadne da je duh u stvari gigantrski mrmot sa marsa il tako nesto :)))) .jedino sto me nervira je sto je nasldio od caleta to da svaki jebeni sudbonosni put,umiranje,izmedju svetova,planeta ...mora da bude jebenim kolima,opsednuti su bre automobilima(dobro ima onaj voz u kulama ),mnogo to modernizovano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...