Jump to content

Marilyn Manson


Recommended Posts

Ok, nisam mogla da se ulogujem neko vreme i o'ma' haos :P

Koji ce beeeeeeeep Manson ovde ponovo?

zato sto sam ja bio raspisao referendum demokratski na koji su ljudi pristali i izasli u dobrom broju (i koje sam malo pokrao kao svako demokratsko drustvo jer je masa glupa pa htela u avangardu da ga stavi).

 

 

 

 

Jos samo da mi kazu kada je tacan datum izlasaka!! :veseli:

 

 

 

a taj MTV Dairy imam i nema nista toliko o tome kao taj antikr rivild. Ako neko ima i voljan je da prosledi neka mi se javi.

Edited by GothicWraith

Share this post


Link to post
Share on other sites

duruman drago mi je.. :bigblue: ev' nesht mozda vech vidjeno al' et..zanimljivo koliko je chika manson bad bad kitty cat.. :red:

 

http://www.johnnyleeclary.com/manson.htm

pozdraww aurorche :wub:

 

 

"..and true Goths..." :):) hahaha trebao da stavi "troo"

 

 

"Attention Manson Fans, Witches, Warlocks, Satanist, Hippies, Commies, and Perverts:..."

komunisti!!!!!!!! AAAAAAAAAAHHAHAHAHAHAHHA!! :):):):):):)

 

ovom svaka druga rec 'pervert'.. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam sta radim na ovom topicu,zalutao sam slucajno...

Ali sve u svemu...coveka bih ubio na mestu...

Ne zbog izgleda,imidza i ostalog(sto smeta vecini ljudi) nego zbog foliranja i sticanja slave uz pomoc SMEEEEESNE muzike.

sorry.necu da uvredim nikoga od vas obozavatelja.

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):) duruman..bolje bi tebi bilo da te ja zamrachim.. :red:

 

eh' manson..pa meni se on uzivo i svidio zbog njegovog ludachkog imidza..mislim tko josh se usudio da izadje na stage u izbuzanim shtramplicama i nekom kesom da pokrije onu stvar..a sad kako je stariji ugurao se lipo u man suits..i oshishao kosicu..i manje se i shminka..a za mnoge i dalje lichi na klovna.. :):)

 

najvishe imam respect za choeka zbog nekih stvari kojim se bavi van muzichke scene.. :da:

 

iz this for real.. :confused::ph34r: it can't be..can it..?.?.?. :)

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):) i rule i rule..sad svi da me poljubite u...........................................obraz.. :razz: (posebno wraith ti morash :da: )

 

ama bwe ukucala u google marilym manson i ta mi slika prosto zapala za oko.. :lol:

 

ahaha ev' shta che da mu se desi kad padne u depresiju i krene da se truje junk food.. :lol:

 

http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=26492 :):):)

 

 

Ladno slusate i postujete njegovu "muziku" zbog toga sta on radi iza scene i zbog njegovog imidza...

svaka cast

 

pantichu..prichala sam o njemu kao chovjeku VAN muzichke scene..poshtujem ga zato shto je prihvatio laveya..alo bwe znash li ti tko sam ja..ochito ne..hochesh da ti prospem mozak pa che ti bude jasno.. :udri:

 

nisam uopshte govorila da se lozim na njegovu muziku zbog imidza..a plus muzika uopshte nema veze s tim shto sam napisala..muzika je muzika..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ajde dosta rapsrave! Ionako lik nije bas nesto preterano originalan ni sto se imidza tice a ni sto se tice muzike, tako da nije toliko ni vredan rasprava. On je samo jos jedno producentsko izdanje samo lepo vizuelno upakovano i nista vise od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve u svemu...kada zdravo razmislis,shvatices da je on samo jedan pozer koji pokusava da fascinira javnost...Ako je stvarno takav umetnik,zasto nije ostao underground?Pare rodjaci...i nemoj da se zaludjujemo...kao i svi,pare i popularnost...

Ali iskreno da vam kazem...uspesan je u tom pozerstvu,jer pogledajte...pa mi ovde raspravljamo o njemu kao i ceo svet...a on je upravo to zeleo.

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

e koga je briga i ko vise gleda te fore-ovaj je zbog para ,ovaj jer je troo i voli to,ovaj jer mu zivot tezak,smrc

ma daj

super mu je muzika(o ukusima se ne raspravlja)

ja ga ne kapiram kao jednog od tih sto se lozi da je on iskreni jea metalac nego pravi muziku zajebava se i zajebava druge

dosadni ste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...