Jump to content

Marilyn Manson


Recommended Posts

da meri spada pod satanic horror glam rock.. :wub::red: izvadila bih mu glasne zice..i presadila u mog idealnog momka.. :wub:

 

hm' ja imam svu videografiju..pa ne znam..eee sijetih se svidja mi se onaj njegov guz na kauchu u Highway to Hell.. :wub: i sweet dreams-u kad sunce moje J.W pochne da lupa gitarom po zidu..

 

hiihi tainted love..ne reche mi netko da sam ja jedna od onih zechica.. :)

Edited by Twiggy

Share this post


Link to post
Share on other sites

videh danas u novinama da je nasao novu vaginu (neka glumica od 19 godina, zaboravio sam kako se zove). :rockdevil:

IPB Image

 

A evo i podužeg članka:

It seems that the one-eyed “singer” has his eye fixed firmly on 20-year-old starlet Evan Rachel Wood, most famous for her roles in Thirteen and the TV series Once and Again.

 

Wood was clearly the center of his attention at a Beverly Hills house party on January 5, celebrating the musician’s 38th birthday.

 

“They were like an old married couple,” a source tells Us Weekly, which broke the story. “She was always right next to him and so attentive.”

 

After opening gifts (which included a live scorpion), Manson led Wood and pals into a room to listen to songs from his next album. “Evan was really into it,” says the source, “like she was possessed by his genius.”

 

That speaks for itself, doesn’t it?

 

A rep for Wood, however, maintains the couple, which met when Manson was considering casting the actress to star in his upcoming movie, Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll, are just pals.

 

“Their friendship grew out of Evan’s admiration for Marilyn as an artist,” says the representative.

 

According to a Manson source, he was with the actress in L.A. as far back as September 28, which, not coincidentally, is Dita Von Tesse’s birthday.

 

Von Teese issued the following statement: “Sadly, the reports of our marital difficulties are true. I ask for your consideration and understanding during this painful and private time.”

 

Sorry, Dita, but we make our living at this stuff. There’s no hiding from it now. All you can do is hope for some Paris Hilton pussy sightings to deflect our attention. :):):)

 

from: http://www.thehollywoodgossip.com/2007/01/...marilyn-manson/

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Merlin nema veze sa industrijalom.

2. Merlin nije gotik.

3. Merlin ima glupu muziku.

4. Merlin nije čarobnjak.

5. Slušajte KMFDM ! :opusteno:

 

Jel hoces da te banujem? :violent:

 

:)

 

Sto si takav, Manson je death rock! Pazi sad...

"Rock is deader than dead..." mislim 'de ces mrtviji rok od toga?

 

:D

 

Btw bivsi basista KMFDMa sada svira u MM. :da: I cuje se njegov uticaj na poslednjem albumu (to mi se najvise i dopada na celom albumu :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teatralno je losha osobina? Auf... since when?

 

Oprosti, mislio sam izveštačen, a napisah teatralan. Pobegoše prsti. :lol:

To se više odnosilo na Merlina i njegov scenski nastup.

 

Ma briga me uostalom, što bih ja rizikovao ban. :lol:

 

Eh da, od svih Personal Jesus prepeva, njegov je najlošji.

Edited by calavera

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe....nekako je glupo ali 'ladno bih mogao da zamislim Cecu i Dimmu Borgira zajedno! :) Ona ce: Ej Dimo, ajmo na svadbu, svira Mitar Miric! A on ce - Cuti bre zeno vidis da pijem sok od paradajza i tripujem se da je krv! Kasnije cemo! Ceca: Ali, dragi, zar uvek moras tako da se sminkas? I kad idemo na Grand? A on ce: Jebi ga, bez te sminke sam niko i nista pa znas kako je....to je moj personality!! I Ceca ode u sobu da razmilja o toj reci satima a onda krenu zajedno na svadbu! :mhihi:

 

BTW jer neko od vas gledao Mansonov film "Antichrist Revealed"?? Mislim da traje nekih 60 minuta. Pokazuje Mansona kod kuce sa drustvom, klubove gde izlazi, (uglavnom je bez sminke i niko ga ne prepoznaje!), zatim sta rade u backstageu, pa deo Japanske turneje.... Zanimljivo stivo za one koji misle da znaju ko je Manson.

Edited by duruman
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad pogledas dokumentarac ispadne da je lik obican gari iz komsiluka koji nema pojma da osmisli svoj koncert i muziku vec ga producenti pakuju i prepakuju u kakve god zelis boje, fetise i oznake. Malo sam se skenjao kad sam to pogledao jer sam stvarno mislio da covek ima neku poruku. Svi njegovi tekstovi idu kod producenta na usavrsavanje?? E tu mi je vec pripala muka.... Ali i pored toga ja ga i dalje slusam samo ga poptuno drugacije dozivljajavam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti dođe kao u teoriji književnosti ono što nazivaju spoljašnjim i unutrašnjim pristupom. Biografija pisca, odnosno umjetnika ne mora biti bitna za proučavanje, tj. slušanje, gledanje istog. Ne postoji tačna ili netačna interpretacija- sve su one istinite ili lažne za sebe.

 

Tako da imaš pravo što i dalje slušaš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

omo me pogodi ko grom bre!

Daj taj film!!! Ocu! Ozbiljno, jel bih mogao da ga dobijem nekako?

To ti dođe kao u teoriji književnosti ono što nazivaju spoljašnjim i unutrašnjim pristupom. Biografija pisca, odnosno umjetnika ne mora biti bitna za proučavanje, tj. slušanje, gledanje istog. Ne postoji tačna ili netačna interpretacija- sve su one istinite ili lažne za sebe.

pa ne mora uvek biti bitna, a i opet kako ce neko protumaciti tu biografiju (i kako je ona sama napisana) je isto kao kako ce neko protumaciti delo..

vrlo diskutabilna tema.. ali da se ne zakacinjemo za to. :)

Edited by GothicWraith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...