Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Tuga, Sretomire, tuga. Maldonado nikog nije bacio u nokdaun u UFC (zamalo Texeiru, kad je napravio isto kao i Fedor), a velikog Fedora (koji nikad nije bio u nokdaunu u svojoj karijeri) je zamalo ubio.

 

Ista se prica ponavlja iz ona 3 meča koja je izgubio prekidom, fight IQ je nula. Trebalo je potpiše za UFC, sad je sve to pod znakom pitanja, a iskreno, ne bih ni volio da potpiše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam... Nema vise krvozednosti u njemu, kao ni u meni. Maldonada je Dzekson ponizio sto se boksa tice, a Fjodor je tu bolji od obojice zajedno... Kao i sa Hendom, prva razmena, Hendo pada kao pokosen, a posle svi znamo sta se desilo. Zato sam i rekao da tu Fjodor nema sta da dobije, poturili mu celicnu bradu... Mozda jos jedna borba, ali da izrazbija nekog Werduma i to je to. Stipe bi ga vec odrao, potrosila se brada. Sto bi Mirko rekao, pa sampitama da su me gadjali za ovih 25 godina, opet ne bi valjalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upoznah konobaricu koja mi je samoinicijativno rekla da je prisluskivala moje mudrovanje za sankom i osetila potrebu da kaze kako voli lika koji se zove Diaz. Ja: Mladji, ili stariji?

Ona: Pa ne znaaaam...

Ja: Imas onog malog sto je skoro izrazbijao irsku seterku Mc Gregora, Nejta, a drugi je onaj nas brat sto je suspendovan, Nik.

Ona: Da, da, Nik...

Da li laze? Mada, kao ima decka.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...