Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kod tebe kuci? :)

 

drago ne sprdaj se s mnom..opalim te satarom po glavi.. :red:

 

ama ovdi lokalno kod mene di zivim..ne u mojoj kuchi..che mi polome prozore s muzikom.. :)

 

i daj pokazi svog seksipilnog batana..shta fali ak si mushko..postavi i ti kojeg dobrog metal macana.. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim o sebi da razmisljam kao dobrom proseku, ni gore ni dole, zlatna sredina. Ali, ovde nije rec o meni. Ako nbekada j budem kojim slucajem postao seks simbol, znacu da nesto gadno nije u redu sa svemirom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fora je u tome da Brajan uopste nije ruzan, samo kad je bez sminke i kad se ne krevelji. Izgleda kao neki deckic.

E, da,sa d sam se setio. Ja po jos jednom ne pripadam ovoj temi. U naslovu stoji 'covek distorzije'... ja sam covek mikrofona i glasnijeh zica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivash ha..lipo lipo..i ja vrishtim.. :razz:

 

mistress zar ti ovaj Ribonucleic acid ne lichi malo na ovog tvog iz moonspella..

 

IPB Image

Ja i Fernando Ribeiro? Daleko bilo da licim na njega. Umem i ja mnogo gore, ili bolje reci mnogo vise zlo da izgledam kad hocu. Da hocu, on bi izgledao kao malo dete u poredjenju sa mnom. I Glen Benton bi mi zavideo.

A RNA se ne odnosi na ribonukleinsku kiselinu, nego na rukometasa Momira Rnica, odnosno modifikovano prezime Rnic. Inace, ne prezivam se tako1

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i Fernando Ribeiro? Daleko bilo da licim na njega. Umem i ja mnogo gore, ili bolje reci mnogo vise zlo da izgledam kad hocu. Da hocu, izgledao bi kao malo dete.

A RNA se ne odnosi na ribonukleinsku kiselinu, nego na rukometasa Momira Rnica, odnosno modifikovano prezime Rnic. Inace, ne prezivam se tako1

 

hiihi ja sam studirala kemiju..pa prvo shta mi palo na pamet je bilo skrachenica RNA.. :bigblue: aaa vidi chuda to neki rukometash..

 

ama malo lichite..sudim po tvojoj sliki u profilu..

 

daj postavi neku opaku sliku..da vidimo..a u kom bendu pjevash..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja studiram farmaciju i to je jedan od razloga zasto mi se svidjaju te hemijske konotacije mog nadimka.

 

Imas lepo u potpisu sajt benda, jedino ako ne razumes cirilicni deo.

 

Taj rukometas (igrao za Proleter iz Zrenjanina u zlatno doba naseg rukometa) mi je bio jedan od idola... kad sam ima 5 godina.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim o sebi da razmisljam kao dobrom proseku, ni gore ni dole, zlatna sredina. Ali, ovde nije rec o meni. Ako nbekada j budem kojim slucajem postao seks simbol, znacu da nesto gadno nije u redu sa svemirom.

 

 

Brate okacio sam sliku iz zajebancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...