Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

у вези ових из поста Gothic-Rock:

 

Ајој, како су само млади :)

Овај први (мараму што носи) личи ми на младог Косту из филма Ноћна (и Дневна) стража (мада, можда ме очи варају, шес' је сати изјутра). Ова двојица на крају имају неки емо/женски/поспани/сморени/јеби-ме-ако-баш-мораш изглед, илити, смешни су. И превише.

 

Вид' де овога што је цакан, сигурна сам да га је већ неко споменуо, просто је неодољив

IPB Image

:)

све је то позерај, мање више тако да не вреди било кога истицати.

али ево да не буде тотални офф, нека буде он IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jedno pitanje za sve devojke: jel su bolji (lepsi, zgodniji, seksipilniji, erotskiji, dodati po zelji..) oni old-school metalci tipa masna (dobro, ne previse) duga kosa, pocepane farmerke, thrash patike (ili cipele), eventualno kozna jasa ili oni malo vise fensi metalci tipa uredna (gej) bradica (brkovi?!), oblacenje "sa stilom", znaci otprilike goticarski stil (ali bez sminke)?

 

 

ili to uopste nije bitno vec nesto *sasvim* drugo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jedno pitanje za sve devojke: jel su bolji (lepsi, zgodniji, seksipilniji, erotskiji, dodati po zelji..) oni old-school metalci tipa masna (dobro, ne previse) duga kosa, pocepane farmerke, thrash patike (ili cipele), eventualno kozna jasa ili oni malo vise fensi metalci tipa uredna (gej) bradica (brkovi?!), oblacenje "sa stilom", znaci otprilike goticarski stil (ali bez sminke)?

ili to uopste nije bitno vec nesto *sasvim* drugo? :)

Sto se mene tice...to.....ali sa jos sminkom....moze i samo kreonom :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jedno pitanje za sve devojke: jel su bolji (lepsi, zgodniji, seksipilniji, erotskiji, dodati po zelji..) oni old-school metalci tipa masna (dobro, ne previse) duga kosa, pocepane farmerke, thrash patike (ili cipele), eventualno kozna jasa ili oni malo vise fensi metalci tipa uredna (gej) bradica (brkovi?!), oblacenje "sa stilom", znaci otprilike goticarski stil (ali bez sminke)?

ili to uopste nije bitno vec nesto *sasvim* drugo? :)

 

 

To ne mora biti 'gothicarski' stil..ako musko drzi do sebe. Ja glasam svakako za taj opis. Mrzim dugu, masnu kosu i otrcanu odjecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad, dal ima 12, 15, 19 bitno je da je mlado i da je MUSKO! :)

 

e bedak, izgleda da se svima vise svidja drugi opis...a meni se ipak vise svidja onaj prvi, znaci onaj tresherski "we-want-rock" izgled hehehe

 

u stvari, da sam malo vise free-styla tacno bih tako i izgledao ali ono kao, sad sam u nekoj zlatnoj sredini tj. pomalo i jednog i drugog, ma unikatan je to spoj skroz :)

 

 

e da, ja ipak glasam za Ville-a iz Him-a...mozda ste culi za njega...fin momak skroz...malo se utovio ali boze moj...erot'ka je erot'ka. sa salom ili bez! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na ovih 9 strana ne videh ni jednog lepog i seksipilnog muskarca. Po izrazom lep podrazumevam da bude musko, a ne neki nasminkani travsetit ili sta vec.

 

Ne mogu mnogo njih da navedem kao posebno lepe, jer se i sam nas ukus menja sa godinama i iskustvom, ali evo da obogatim ovu vasu kolekciju sa nekim predlozima:

 

1. Ville Laihala nije preterano lep ali ima tu neki sirovu seksipilnost.

2. Roy Khan, ne volim muskarce sa kratkom kosom, ali on je pravi gospodin.

3. Billy Sheehan, ja ne volim plavusane, ali Billy je izuzetak, nije klasicno lep, ali ima mnogo sexy noge....

 

 

Vidim da ste poceli da kandidujete i zvezde domace scene, sta je sa njima, pomenuli ste smao neke?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khmgaykhm B4MV.

 

Inace,

IPB Image

aaaah... :wub:

 

 

Alexi nije neki frajer. Lep je, ali je 158. Sto je mnogo mnogo malo. Za mene nema frajera bez 185.

 

Henkka je izuzetak.

Edited by maria blacksmith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...