Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Куј ти је сад па овај? У животу га нисам видео!

Ako je pitanje upućeno meni, reći ću samo : i ti si mi neki thrasher :icon_ne::evotigana:

 

Il sam ja lud ili je ono slici Fil Anselmo iz Pantere..

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Како је онда мршав ако доста времена проводи у теретани? И Норвежанин природно тамног тена... Хоће то. Мислим да мало више времена сада проводи на Флориди.

 

 

Hoce to kod Vikinga. Izgleda da su Turci stigli i do dalekog Severa...ko ce to znati, ali cula sam da su takvi jako pozeljni u Nordijskim zemljama i da zene prosto lude za njima.

 

Inace, to za teretanu, on ti je poput fudbalera, dakle, mrsav a zilav, jer ne ide u teretanu da bi postao nabildovana stoka koja ce pokazivati svoje bicepse, tricepse i kvadricepse i kljukati se kojekakvom hemijom, od koje misici rastu, a opada kosa i pada nivo nekih hormona (ti to kao farmaceut sigurno bolje znas od mene)...Ali svakako za onakav izgled mora puno, puno da se vezba.

PS. da imam 22 godine ili manje verovatno bih smrtno bila zaljubljena u njega, ali ovako, posto sam odavno prerasla tu fazu moze da mi bude samo simpatican, jer su mi sada mnogo, mnogo bitnije neke druge stvari, a ne samo spoljasnji izgled.

Edited by Simona Ventura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, to za teretanu, on ti je poput fudbalera, dakle, mrsav a zilav, jer ne ide u teretanu da bi postao nabildovana stoka koja ce pokazivati svoje bicepse, tricepse i kvadricepse i kljukati se kojekakvom hemijom, od koje misici rastu, a opada kosa i pada nivo nekih hormona (ti to kao farmaceut sigurno bolje znas od mene)...Ali svakako za onakav izgled mora puno, puno da se vezba.

PS. da imam 22 godine ili manje verovatno bih smrtno bila zaljubljena u njega, ali ovako, posto sam odavno prerasla tu fazu moze da mi bude samo simpatican, jer su mi sada mnogo, mnogo bitnije neke druge stvari, a ne samo spoljasnji izgled.

 

pa ja recimu idem tamo da bih malo naglasio gradju i poboljsao izgled

do granice ukusa naravno

 

a i ma koliko jedem,trbusnjaci su na nivou...majka priroda mi je ugradila genetsku pantljicaru,hvala joj.

a hemija... :no::no::no:

 

uzgred (da se ne odaljimo o d teme)nebih nikoga posebno isticao

ali ako moram misfitsi su moj favorit

 

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verujem ti da si jako lep, zahvaljujuci majci prirodi. Ne smatram da je lose vezbati, ali ne treba preterivati. Neka vam Roy Khan bude primer za to.

 

Hvala na komplimentu,

 

mrzi me da stavljam slike...

 

Ne znam ko je Roy Khan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како је онда мршав ако доста времена проводи у теретани? И Норвежанин природно тамног тена... Хоће то. Мислим да мало више времена сада проводи на Флориди.

Čiča, to je fora danas. Visiti u teretani a ne nabildati se. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mustang - jesi pican samo je mala slika. a to sto te zezaju da ces biti celav ima logike ali nemoj se cimati oko toga...

 

@MEGGY - Da sam ja na njegovom mestu ne bi se pucao na celu jel nije toliko crno, nego bi malo pustio kosu...

 

@Simona Ventura - Moze da bidne ali ne mora da znaci, Khan ti je tipican primer....i npr. Bruce Dickinson

Share this post


Link to post
Share on other sites

metalac=duga kosa (RNA???)

 

AH TE PREDRASUDE

 

METALAC=METALAC U DUSI

 

A osim toga ne moze svako da nosi dugu...

 

vidi moj primer

 

a i ovako mi bolje stoji

 

Ako hoces nakacicu sa dugom...

 

lokna do lokne...

 

A po predrasudama se uopste ne razlikujete od narodnjaka kolko vidim :mhihi:

 

Čiča, to je fora danas. Visiti u teretani a ne nabildati se. :)

 

AL SAM NABIO PUBLICITET :lol::D

 

Pa to je mozda zato sto ne pijem razna sranja,

a jedem za dvojicu

 

Oces da ti pozajmim stomak da smrsas?

 

Meni masa nije toliko bitna

 

i fali mi oko 5 kila do idealne tezine(180/75),al polako se gura

 

Ne bih da se slikam go sad da bi se nesto pozerisao i dokazivao da sam

 

lepo gradjen kad mi to kazu svi koji me poznaju

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitaj prethodni post, nemam ja predrasude, vec su to neke moje licne preference, licni ukus.

 

Jedno je ukus a drugo uslovi

 

zbog toga sam imao problema i neka hvala,necu vise

 

bolje i da sam celav nego ruzan

 

a kratka mi definitivno bolje stoji

 

al dobro de

 

tolko smo skrenuli sa teme da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mustang - jesi pican samo je mala slika. a to sto te zezaju da ces biti celav ima logike ali nemoj se cimati oko toga...

 

 

Txanx respect 4 support choeche

 

Najbitnije je biti ziv i zdrav u ovim vremenima...

 

p.s.

 

A ja do MAIDENA nisam zdrav :rockdevil::muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...