Jump to content

Najbolja Gothic grupa?


Vampyr Poet

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala ti na lepim recima sreco, divna si smile.gif. Ne, ne smatram se TOLIKIM poznavaocem, ali smatram da sam bolji poznavaoc od nekih pojedinaca, sa kojima se i raspravljam. Ako ti mislis da si bolji poznavaoc od mene i moguce da to i jesi u redu nemam stvarno nista protiv, ne mislim ni ja da sam sveznajuci. Ali ipak mislim da to nije nacina da mi tako nesto saopstis kao sto si ovde ucinila. Mozda ces se sloziti sa mnom, a opet mozda i neces. Sta god ja mislim o drugima, bilo lose bilo dobro ne govorim na takav nacin. A i polaskan sam sto pratis moje postovanje. Bas si zlatna smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uostalom mislim da bi bilo mozda bolje da si se ukljucivala u moja proseravanja tamo gde si mislila da ih ima pa da si mi na fin nacin sve to objasnila, kao sto sam ja uveren da ti umes, nego ovako, ali sad sta je tu je. Makar si se nasmejala na kraju smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Type O Negative, volim Type O Negative aaaaaaa volim TON!

 

Ima josh dobrih ali JA VOLIM TON AAAAAgrrrrraaaa biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Type O NegativeeeeeeeeeEEeeeeeeeeewedskdjswo 8O krlj 8O

 

Uf, zagrcnuh se. smile.gif Elem, iz navedenog je jasno da je moja omiljena grupa Type O Negative.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nadjem zamerku samo tamo gdje je mogu naci i gde imam sta da zamerim smile.gif. U koju sam se ja to ulogu toliko uziveo? Uostalom zar to nije tajna uspeha poznatih glumaca - kako se dobro uziveti i saziveti sa ulogom (kako biti uloga smile.gifbiggrin.gif). E vidis ovo se zove preseravanje smile.gif.

E da umalo da zaboravim (hehe), sto te ja to odusevljavam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze moj, pa zar se mi prepucavamo? Ja mislim da bas fino pricamo ko koga odusevljava, cime i zasto smile.gif. Doduse jeste da ovo nije topic za to, i da bi ja trebalo da upozoravam na ovakve gluposti ali ajde sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja gothic grupa a koja do sada nije nabrojana je Antichrisis(naravno mislim samo na album Cantara Anachoreta).Takodje volim Deine Lakaien,Lacrimosu i In Mitra Medusa Inri.Umalo da zaboravim da mi se svidja i prvi album Evereve-a.Ne znam u sta bih svrstala Haggard ali i oni imaju zanimljivu muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze moj, pa zar se mi prepucavamo? Ja mislim da bas fino pricamo ko koga odusevljava, cime i zasto smile.gif. Doduse jeste da ovo nije topic za to, i da bi ja trebalo da upozoravam na ovakve gluposti ali ajde sad...

naravno goth da si ti uvek fin laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze moj, pa zar se mi prepucavamo? Ja mislim da bas fino pricamo ko koga odusevljava, cime i zasto smile.gif. Doduse jeste da ovo nije topic za to, i da bi ja trebalo da upozoravam na ovakve gluposti ali ajde sad...

naravno goth da si ti uvek fin laugh.gif

 

:oops: :oops: Ovaaaaj pa hvala ti :oops: :oops:, ali ne mogu da te ne pitam "A kako ti to znas?" smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne pogresno me zaista shvatate. Apsolutno postujem tudje misljenje, sto ne znaci da se moram i slagati sa tim nekim. Razumete? Uglavnom oko cega se ja svadjam sa ljudima jeste koje grupe po meni nisu gothic.

To je cisto neko objektivno shvatanje ovog pravca. Nije to moje subjektivno misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...