Jump to content

Twisted Tower Dire


RNA

Recommended Posts

  • 1 year later...

Šteta što niko ne piše na ovoj temi. Sjajan bend! Nažalost, pevač Tony Taylor je nastradao u februaru u saobraćajnoj nesraći. Obradili su Name, Rank and Serial Number od Fista. Okačena je na njihovoj myspace stranici. Evo i jednog snimka sa novim pevačem

 

http://www.youtube.com/watch?v=hWp1dpRnt30

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Novi album treba da se pojavi ovih dana, vidjecemo na sta ce liciti. Naziv je "Make It Dark", a ispod je front cover. Moj prvi utisak je da omot izgleda previse stripovski.

 

2ugh4bo.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na prvo slušanje mi je već bio bolji od Netherworlds (btw imao sam promo neko vreme), novi pevač malo više mlak od pokojnika ali radi posao kako valja. Album je konkretniji, traje 35 min pa je više NWOBHMast u tom procesu i naravno više catchy. Sve u svemu, ja sam sasvim zadovoljen.

Jebe ova godina sa hevijem, novi Vicious rumors, U.D.O., Hell, Wolf, In solitude, Portrait i sad ovo - sve dobri albumi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар нови. Одличан. Видим да су мало опречна мишљења око Netherworlds-a, али мени је баш фино легао. Иначе, код овог бенда се не може а не приметити како су им сви омоти комични.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan je novi album, meni je posle ovih mutljavina što sam slušala ovih dana baš dobro čučnuo! Fino isprah uši i odobrovoljih se. :D

Sve ono što TTD jesu, melodično pa posoljeno, ma voziš se i pevaš :pivopije:Aune odlično zvuči, naslovna pesma je prava poslastica, od ostalih Torture Torture malo odskače ali meni se svidela. Čudo kako nepunih 40 minuta raspevanog retro powera osamdesetih kupuje dane dobrog raspoloženja :wub:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam album vise puta i svidja mi se. Djeluje dosta kompaktno i furiozno i ostavlja veoma pozitivan utisak. Brzina i melodija od prve do posljednje sekunde, iskreni i posteni heavy metal. Ovaj novi pjevac ima mozda pomalo tanak glas, ali moze da prodje. Prve cetiri pjesme podjednako dobre, onda "White Shadow" i "The Only Way" primjetno slabije, nesto kao filler tracks, pa onda za kraj pamtljiva "Torture Torture" i veoma dobra "Beyond the Gate". Odavno nisam preslusao jedan ovako poletan i svjez album!

 

to je to – heavy metallll!!! :rockdevil: :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam album vise puta i svidja mi se. Djeluje dosta kompaktno i furiozno i ostavlja veoma pozitivan utisak. Brzina i melodija od prve do posljednje sekunde, iskreni i posteni heavy metal. Ovaj novi pjevac ima mozda pomalo tanak glas, ali moze da prodje. Prve cetiri pjesme podjednako dobre, onda "White Shadow" i "The Only Way" primjetno slabije, nesto kao filler tracks, pa onda za kraj pamtljiva "Torture Torture" i veoma dobra "Beyond the Gate". Odavno nisam preslusao jedan ovako poletan i svjez album!

 

to je to – heavy metallll!!! :rockdevil: :rockdevil:

 

Čekaj čekaj preslušaj još koji put pa ćeš promeniti mišljenje o The Only Way :D :D

Zarazan je album evo ga vrtim ne znam koji put

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Twisted Tower Dire intervju Metal sound

 

Nije što sam ja radio ali stvarno dobar intervju, sve su ljudi rekli što treba da se zna o bendu.

 

It sounds good in Manowar lyrics but sacrificing things for metal in “real life” is a really fucking stupid decision in my opinion when it comes to having a successful band or having a family.

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intervju je odličan, vidi se da su OK likovi. Posebno mi se sviđa deo gde objašnjavaju zašto nisu hteli da postanu veći bend.

Vidi se da su čvsto na zemlji, naravno postojala je šansa da uspeju, ali nisu bili u prilici da toliko rizikuju.

Ono za Manowar tekstove je priceless.

Nisam ni moga da predpostavim koliko im se sranja desilo, ono za Skotovu kuću e baš bedak.

 

Zaista genijalan intervju, čista 10! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...