Jump to content

Redemption


Acid Rain

Recommended Posts

Prijatelj moga sefa je stjuard pa nam on uvek naruci kada je negde na putu, to je obicno jednom mesecno. Neznam kako on narucuje, da li preko benda ili kako vec ali on je moja veza sa originalnim cd-ovima :) A koliko ce izaci, pa nemam pojma,zavisno koliko ce kostati+postarina. To moze biti 1000 a moze i 2000

Edited by Stormlord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa! Skida se :da:Leviathan Rising

Svaka cast :pivopije:

 

Ala mi je legla ova pesma :wub:

Spremam se za spavanje, uhvatila me temperatura, smrcam, nisam nizasta, razmisljam kako je zivot sranje, i sad se obradujem pesmi, pustim je i rasplacem se od divote :) :) :)

Prsoh nacisto.

Ozbiljno, mnogo je dobro uradjena. Tehnicki naravno bez premca, cvrst melodican prog, odlicne solaze, vokal taman kakav valja.

Vidim vec da ce mi ovo biti izdanje godine. :D

Bas su mi ulepsali dan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tanya

Hvala puno za link! :pivopije:

 

Pesma je odlična, već mi se više sviđa nego bilo šta sa The Origins of Ruin, čini mi se... verujem da će i kompletan album biti odličan! Zaista jedva čekam album još od onog promo-a, ali sad posle ove pesme još i više!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много, много добра песма! У принципу не волим да скидам овако на кашичицу, него сачекам цео албум. Али, овај пут сам морао да направим изузетак. Хвала за линк! Биће албум и по.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za linkove, skinuo sam i upravo privodim kraju prvo preslušavanje i slažem se sa ostalima da je album stvarno ubistvo :rockdevil: ! Potpuno su opravdana očekivanja koja sam imao posle onog promo-a, pa čak možda i nadmašena! Opasan je album, vrteće se ovo dosta u narednom periodu! :rockdevil:

 

 

Edit: umalo da zaboravim... ako neko ima neki link za rapidshare ili šta god odakle bih mogao da skinem prvi album Redemption-a, neka ostavi ovde bio bih jako zahvalan... ja sam tražio po netu, ali nisam uspeo da nađem ništa osim dva mrtva torenta. Hvala unapred!

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit: umalo da zaboravim... ako neko ima neki link za rapidshare ili šta god odakle bih mogao da skinem prvi album Redemption-a, neka ostavi ovde bio bih jako zahvalan... ja sam tražio po netu, ali nisam uspeo da nađem ništa osim dva mrtva torenta. Hvala unapred!

 

Redemption - Redemption [2003]

http://lix.in/-3edfbe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...