Jump to content

Shining


Grobodan

Recommended Posts

Pa?

 

Druga liga.

 

grobcicu,nema spavanja na lovorikama i prodavanja muda za bubrege,pogotovo sa internetom i ostalim sranjima.ne treba otpisivati jedan MA posle jednog mediokritetnog albuma u karijeri.mozda dodju sebi kao sto je npr. Flo Mournier.

 

Ovo nije mediokritet, ovo je ambis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' to on rekao u intervjuu da ce manje fanova kupovati album zato sto mu nije dozvoljeno da se sece? :lol:

 

koliko vidim da se posteno isjekao i odje i na spotu tako da ja ga ne bih nesto pretjerano za ozbiljno shvatao. :lol:

 

 

 

 

 

grobce:

 

da u pravu si,ono je u stvari samo zalosno. :lol:

 

a i dalje ne vidim sta ti smeta kod shininga.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogadio mi Niklas bend. Znam, glupo je, to mi se u životu samo desilo sa Zack wylde-om, Musavim i i sa ovim.

 

Najgore u celoj priči što je Gojko zapalio na Deathkult i sad ja moram da recenziram Shining i Arch enemy, a ne zna se koji bend više volim, jebaću mu dete kad se vrati.

 

Objektivno OK su albumi, dve sedmice ali... no thanks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ti nisi otišao s njim? :D

 

Koji ću kurac tamo.

 

ne vidim sto bi te bolio kurac sto se niklas pozerise,ionako to radi vecina scene,bitno je da on odlicno radi svoj pos'o.

 

'oces ja da recenziram album?ja mu dajem 8.5.

 

Sve to stoji, i rekoh da imaš pravo, ali e mogu da smislim lika. Sasvim sam voleo Shining, ja sam i otvorio temu, dok se nisu malo probili i ovaj počeo da daje intervjue.

 

 

Nikad neću skontati zašto toliko mrziš sirotog Zaka. :haha: BLS ima vrhunskih pesama.

 

Rednek, ne mogu stvarno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate,znas kakav album mora da bude da bi realno dobio 9?shining ima mana produkcijskih,na momente zvaka vec vidjene fore,tek nagovjestava put kojim bi bend mozda mogao da izda neko remek-djelo.to sto meni ima tri strofe koje toliko sabijaju ne cini album remek-djelom.8.5 realno kao kuca,da se ne gadjemo decimalama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prethodni je najavaio, a novi je potrvrdio. Meni je ovo jedan od vrhova godine!

Produkcija je odlicna, sve zvuci kako treba...o vokalu i da ne govorim...tekstovi sjajni kao i uvek! Nijedan trenutak smora. Raznovrstan je. Konstatno drzi paznju! Ne raje predugo! Ja ne kapiram sta vi vise od toga hocete?

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...