Jump to content

The Tribe


Narsil

Recommended Posts

Guest 10 dinara

Ta serija je teska glupost.U realnom zivotu bi oni glupi klinci pomrli od gladi posle pet dana ili bi ih pojeli oni djavoli i njihovi rotovi.

 

Zut i skakavci su najjaci likovi u seriji :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, legendo, svaka ti cast na otvaranju ove teme!

 

Ovu seriju obozavam, iako je nikad nisam pratila od pocetka do kraja (i to iz razloga sto je RTS3, koji je prvi poceo da je prikazuje, prekinuo na pola). Najzanimljiviji mi je bio Zut, a onda Leks. Ne znam zasto je toliko privlacna serija, kad je malo, pa ne mogu da kazem debilna radnja, ali su epizode predvidive kao meksicke ili francuske ili italijanske sapunice.

 

Steta sto ne hvatam Smederevo. Valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pratim seriju od prve epizode! uopshte nije debilna...klinci se snalaze za shivot kako znaju i umeju....!

 

uvek mi je leks bio najjachi , a posle ebony :):):):)

 

ne hvatash smederevo? tamo gde je 3k stao , ono kada su ih izabrani dohvatili na plazhi , odatle se nastavila na sd-u , pa je usledila kracja pauza , pa sad novi serijal!

 

dodji kod mene svaki dana da gledamo zajedno :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај, зар се серија није завршила онда када су они наишли као на неку лабораторију или слично ... ? Ја се тога задњег сећам ... Или сам нешто опако побркала ... ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Чекај, зар се серија није завршила онда када су они наишли као на неку лабораторију или слично ... ? Ја се тога задњег сећам ... Или сам нешто опако побркала ... ?!

 

Nisi pobrkala, ali nije tu gotova serija. Ima ukupno 5 sezona, steta sto su tu prekinuli, gleda mi se Leks jos malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni su bwe bili HOT ona dva brata plavushana,mmm

Ma serija dok se pushtala gledala sam je na HRT 2...prekinuli su da snimaju zato shto su glavni glumci vec previshe odrasli...a Ja sam se lozila zeshce na Dan-a Weekes Hannah,ma davno je bila ta serija...shushka se da ce snimiti novi serijal,ali kazem vam ja..nishta od toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Pratila sam je prvo na 3K a posle na tv Pancevu kada su pustili nastavak ali nikada je nisu pustili do kraja :( Inace Lex mi se najvise svijdao a serija kao serija je u toj sezoni koju sam poslednju gledala postala malo shit!Onaj deo sa onim kao robotima ili sta su vec,zaboravila sam kako se zovu!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Ajde prica, svaka serija ima svoj trip price (setimo se samo Sabrine vestice i slicnog) i nekom se to svidja nekom ne, ali stajling u onoj prici i okruzenju mi je kao dva prsta u oko. Obara i najmanju sansu za verodostojnost i uzivljavanje u pricu. Bar meni.

Odgledala sam par epizoda i smorila sam se. Sve malo cekam da pocnu da jedu sminku da ne crknu od gladi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volela sam seriju kada sam bila dosta dosta mladja..opako sam je volela..sada mi je malo smesno,ali opet,ne mogu da poredim utiske onda i tada. Vise mi se svidja Jeremiah..koji je na slican fazon,ali dosta ozbiljnija i radnja je nekih 20ak god nakon virusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi treba mi pomoc. Radi se o seriji koja se emitovala na bk jos davno. Tema je slicna tribeu, dakle posle neke apokalipse, siromastvo itd.. Ljudi se snalaze. Glavnu ulogu je glumio crnac sa tankim dredovima. :) Toga se secam samo. Treba mi ime serije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam ovo pre 6-7 mozda i vise godina i sada nemogu naci nigde,ali ama bas nigde za download :S ima samo par epizoda na you tube-u,a bas bi hteo da pogledam sve i prisetim se :| tako da ako neko ima seriju u sto boljem kvalitetu linkovi/prodaja/razmena svejedno mi je bilo bi lepo da mi pusti pm :] a sto se tice serije gledao sam je dosta kada je bila na HRT 1 kanalu,kasnije je prestali emitovati tamo,kasnije sam je video na RTS-u tu sam nesto malo gledao al' nije me vec toliko interesovalo jer sam propustio sezonu ili vise pa mi bilo glupo da dalje gledam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...