Jump to content

Diluvium


Guest

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Diluvium se zahvaljuje svima na podrsci!

 

Bend je imao pauzu u radu iz privatnih razloga i to je uzrok neaktivnosti!

Novi sajt sa svim obavestenjima je u pripremi i mozete da ga ocekujete u naredne dve nedelje.

 

To su razlozi zasto nema skoro nikakvih informacija na starom!

 

 

Milica Plavsic je aktuelna pevacica, sto znaci da bend radi u zvanicnom sastavu sa cd-a "AURORA". 

Diluvium je trenutno u pripremi za ulazak u studio i radi punom parom..

 

 

Videli smo komentare na forumu i osetili se duznim da vas ukratko obavestimo o osnovnim stvarima

Uskoro cemo da vas uputimo na novu adresu!

 

Andreja [Diluvium]

Je l' sanjam? pivopije.gif

Edited by R i d d l e R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha!

 

Volim i ja Diluvium, ali preterao si malo sa izjavom. Ako nista, oprema koju pomenuta dva benda poseduju jedno 100x je skuplja od Diluvium-ove.

 

Ali svaka podrska za taj nastup, valjda ce se pokazati u najboljem svetlu, sto zbog njih, sto i zbog nas.

 

Poz!

 

Oni imaju bolju opremu ali Diluvium ima bolje muzicare.Postujem i Lacunu i AF ali nase je nase. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest JohnConnor

Sa velikim zadovoljstvom obracamo se nasim vernim fanovima da je postavljen novi web site benda Diluvium sa potpuno novim dizajnom i okruzenjem.

 

Adresa sajta je: www.diluvium.net

 

Nadamo se da ce Vam se nasa nova oficijelna prezentacija dopasti

i pruziti Vam sve informacije o najnovijim desavanjima.

 

Raduje nas Vasa nesebicna podrska i ujedno se srdacno zahvaljujemo

svim ljudima koji su bili uz nas i za vreme nase duge pauze!!!

 

Kao sto ste i sami mogli videti na internet stranicama, Diluvium je potvrdjen

za ucesce na festivalu Gothic bendova "Metal female voices fest 3" u Belgiji

22.10.2005.

 

Videli smo Vase poruke podrske za nase ucesce na festivalu i to nas cini jos srecnijim i motivisanijim da nasu metal scenu i nasu zemlju predstavimo u sto moguce boljem svetlu.

 

Miki Diluvium

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno jedan od boljih domacih sajtova! Red je bio da neko i na to obrati paznju.

 

Guestbook nesto ne radi jedino.

 

Temu cu sutra da spojim sa vec postojecom Diluvium temom, a bendu sve najbolje sa ovim koncertom u Belgiji, a i sa novim materijalom, koji ce (valjda??!) uskoro.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E DILUVIUM konza! icon_rockdevil.gif

ps: Imam pitanje-posHto zivim dalekooo,

a albuma vasHih ovdi nema.... icon_sad.gif

jer moze od nekud da se narucHi vasH album ''AURORA''!? icon_wink.gif

 

Zahvalna unaprijed! pivopije.gif

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest JohnConnor

Pozdrav Svima!!!

 

Greske sajta smo primetili!

 

GuestBook takodje nije u funkciji. Ocekujte izmene do veceras sa funkcionalnom guestbook stranicom!

 

Ujedno se izvinjavamo zbog ovih gresaka!

 

Sto se tice narucivanja CD "Aurora"! Mogu ti reci da prvo pogledas da li jos uvek postoji licencna prodaja ili distributivna na sajtu RockExpress-a!

Ako oni nemaju mozes naruciti direktno iz CCP-Records-a! Mada bih ti ja savetovao da narucis sa sajta www.soniccathedral.com narocito sto postarina nece biti skupa!!! Ako ides na ovaj sajt samo se pozovi na mene tj. Miki Diluvium icon_da.gif

A mozes i da nadjes neku drugu destinaciju pomocu internet pretrazivaca! Hvala Tebi icon_wink.gif

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas ukapirao tvoj stav nekrone.

Sto bi im se lose pisalo u Srbiji?

PA sta mislis zasto nisu imali svirke dve godine?Zbog tripa nasa slova moraju biti veca na plakatu mi moramo svirati zadnji nasa svirka mora biti duza necemo svirati sa tamo nekim simargalom +novac iskreno sam se mnogo razocarao u ovaj bend i smatram ga jednim od najmizernijih.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diluvium je imao pauzu u radu i to sam objasnio nedavno, tema DILUVIUM.

 

Ali, naravno, svirke ne podrazumevaju samo svirke u Beogradu, tako da

naravno nismo bili bas toliko dugo neaktivni!

 

Politika benda za koncertnu saradnju je usmerena ka kompromisu koji naravno podrazumeva i interes benda, pored interesa organizatora. (bendove obicno cine 5-6 ljudi, koji nalaze zajednicku rec, i mislim da je to politika svakog benda ili bi trebalo da bude)

 

Ako je potrebno, Izvinjavamo se i Simargalu (mada ne znam na sta se misli) i ostalim bendovima ili organizatorima koji su se osetili uvredjenim, ali nadam se da istovremeno nisu zaboravili objektivnu stranu, tj. osecaj da ako bend nesto ocekuje, a ne dobije, znaci da druga strana, tj. drugi bend ili organizator, zeli isto...?!

 

Licno, smatram da je posao organizacije koncerata veoma odgovoran i zahtevan, bez obzira na los kvalitet cele domace scene (naravno mislim i na nas), ali bend sacinjavaju ozbiljni ljudi koji imaju obaveze u zivotu, a nemaju po 15 godina. Dozvolio sam sebi da budem ironican, jer verujem da nikom nije lako da se vozi unaokolo domacom zeleznicom,

A DA ISTOVREMENO IMA EVENTUALNI TROSAK ZBOG TOGA ??????????

A veruj mi cesto smo imali takve trenutke..

 

Nadam se, da ce svako ko voli DILUVIUM pre ili kasnije moci da nas vidi. Ja sam zahvalan da nas neko uopste voli i to daje motivaciju da bi ponizno trebalo svaki bend da se pojavi na koncert, cak i o svom trosku, ali naravno, to je nazalost nemoguce...

 

Pozdrav

 

Andreja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest JohnConnor

Pozdrav!!!

 

Sajt je u funkciji!

 

GuestBook je otvoren za sve, svi komentari su dobrodosli!!!!!

 

icon_da.gif

 

Miki i Aca Diluvium

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest JohnConnor

Heh, dobri ste!!!! icon_da.gif

 

Pokusacemo da na najbolji moguci nacin pokazemo Srpski kvalitet!

 

Isto tako cemo pokusati da uradimo spomenutu zelju icon_da.gif

 

Konkurencija je jaka i lista benda je zapravo dobra! Dacemo nase najbolje za tih 45 minuta!

 

Ali, Hvala Vam opet na srdacnoj podrsci koja nas moze samo jos vise motivisati!!!

 

Najveci Pozdrav za sve Vas !!!

 

Miki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...