Jump to content

William Gibson


krezavy

Recommended Posts

  • 1 month later...

ja sam trazila po gradu i nisam nashla ni u jednoj knjizari (jedini plato ima ali nema neuromansera nego count zero )

a BASH sam se nalozila da chitam.

 

ima li neko da mi shibne link ili na mail neku printable version ili u papiru ako ste za neku razmenu, neshto nekako???

 

 

 

ha-HAH nashla sam download :) :jeeeJ:

Edited by toy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam trazila po gradu i nisam nashla ni u jednoj knjizari (jedini plato ima ali nema neuromansera nego count zero )

a BASH sam se nalozila da chitam.

 

ima li neko da mi shibne link ili na mail neku printable version ili u papiru ako ste za neku razmenu, neshto nekako???

ha-HAH nashla sam download :) :jeeeJ:

Shta ti treba od Gibsona?

U el. formi ima par knjiga, shto srpski, shto engleski, kome treba, nek' javlja...

 

A gde si nashla 'Count Zero' i za koju cenu? Na srpskom ili engleskom?

Hoce burazer da mu uzmem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

spook country je skroz dobar bash nemam zamerki sada. drugi put je predjoh i skroz je anarhistichna! treba bre da se infiltriramo u sve pore drushtva (mi kao muzhichari, umetnici,barabe) revolucije su pred nama!!!!!!

UURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gde ima da se uzme Spook Country?

 

Al' meni je najjaci onaj Vili iz Virtuelne Svetlosti, sto ima baterisku lampu punu nervnog gasa:)))

 

Car careva!

E da gledajte Nirvanu ako volite cpunk...najiskreniji cp film,od fanova - fanovima biggrin.gif

Gde ima to da se gleda/downloaduje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Guest Maleficium

Poenta kod GIbsone je *barem po meni*, u tome sto je pisao o stvarima koje su tek bile u povoju, World Wide Web, AI, Virtual Reality... I ostavio svoj pecat svemu tome.

Uostalom, kao sto je Tolkin pruzio osnovu za mnoge Fantasy knjige koje su izasle nakon njega, tako je i Gibson za Cyber kulturu koja je iznikla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofalan prevod se pogorshava... "Zdravo, maco!" ?!?!??! Hello, kitty! kao niko nije cuo za brend? Jako jako jako mi ej zao shto je nisam skinula sa neta i odshtampala na engleskom, jako mi se svidja knjiga, a prevod me ner-vi-ra...

 

E, ali lik koji maze jaja providnim lakom za nokte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...