Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

ne znam za mts i vip, ali kod Telenora je fazon da nije potrebno, ali će ti raditi kreditnu procenu i ustanoviti da je najbolje rešenje da imaš tekući u Telenor banci :haha:

 

ma da se teraju u kurac, lepo ću da iskeširam telefon, kod ovih dok sve otplatiš možeš dva da uzmeš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma

Ja sam uzeo u Telenoru prošlog oktobra. Ništa nisu pitali. Potpisao ugovor i odneo telefon. E sad, ja sam kod njih već 7-8 godina. Možda ima i do toga.

 

Pazi, muz je kao student (nema pas za sta da me ujede fazon) uzeo super telefonu Vipu, i paket. Nakon toga je samo obnavljao i menjao telefone.

 

A ja probala prvi put uzeti telefon kao zaposlena recimo godinu dana, ispadoh kreditno nepodobna ili sta vec. Zapravo po njima treba da imas kredit da bi ti dali fon.

I to isto jedan sluzbenik mi kaze mozes telefon bilo kad, a sad samo paket, ja ok, uzecu fon za neki dan (imala sam neki validan razlog, ne secam se vise), dodjem posle cvrc kreditno nesposobna. Ni dozvoljen minus nemam a kamoli kredit.

 

Posle par godina opet neki pokusaj neuspesan, opet svaki sluzbenik prica svoju pricu.

 

Pu mamu im. Jedva sam cekala da se skinem s tih paketa i ostalih sranja, a u MTSu me sad docekao internet iz jednog stana koji izdaje moja tetka/baba.

 

Opet tri puta odem, tri puta razlicita prica. Na kraju jedna sluzbenica me ubedjuje (cak preti!) da moram da placam do oktobra ove godine. I ja odem kao da jedem i iskuliram, vratim se posle pola sata, druga sluzbenica kaze da je ugovor raskinut s njihove strane zbog neplacanja, kao izmiri dug i to je to.

 

Oni to namerno rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, uzimanje telefona na ugovor je isto sto i uzimanje kredita da kupis telefon. Moras da budes kreditno sposoban / na da bi uzela telefon. Ne moze neko sa platom od 30 000 da uzme Galaxy S5. Ali neko sa platom od 60 000 moze. To je isti princip. E sad, ukoliko vec imas neki kredit u nekoj banci ili gde god, i vidi se na kreditnom birou da redovno placas, to je njima neka vrsta garancije da ces ti da placas i njima. Makar neka vrsta garancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ne treba meni jači android, u suštini sam zadovoljan ovim što imam, jedino eto zajebao sam se što sam pre godinu dana deinstalirao Viber, sad je velika aplikacija pa ne mogu da instaliram, jel postoji način da se skine neka starija aplikacija Vibera, koja ne zauima mnogo mesta.

Sve ostalo imam, Face, Youtube, Livescore,wifi, IGO maps, igrice neke, dve sim kartice savršeno funkcionišu, a blackberry je klasa realno, tipke, dizajn, kolega ima baš je meden, a da ne govorimo o modelu passport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavisi za šta bi ga koristio

za mape, klipove, fotografije i igre, ekran je premali, a mogućnosti ograničene

 

ali, za pozive i drugu komunikaciju je savršen

muzički plejer je dobar, a baterija odlična, meni traje mininum dva dana, uz ozbiljno korišćenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa o tome i pricam, to nije telefon za klasicnu upotrebu, to je striktno poslovni telefon. Neupotrebljiv je za neku siru upotrebu.

 

Meni se ne svidja, jebo telefon na kome mi treba 5 minuta da iskucam poruku. Ja zaista me kapiram ko moze na onim malim tipkama nesto kucati.

 

Ne treba meni jači android, u suštini sam zadovoljan ovim što imam, jedino eto zajebao sam se što sam pre godinu dana deinstalirao Viber, sad je velika aplikacija pa ne mogu da instaliram, jel postoji način da se skine neka starija aplikacija Vibera, koja ne zauima mnogo mesta.

 

Verovatno ima negde, gugl pretraga i naci ces.

Ali zato ti i treba. Premali kapacitet i malo rama su problem. A pederi non stop povecavaju velicinu aplikacija bas da bi bio prinudjen da kupis novi telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...