Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

http://www.gsmarena.com/huawei_nexus_6p-7588.php

http://www.gsmarena.com/motorola_nexus_6-6604.php

 

Izvorni Android, bez bloatwarea (preinstaliranih aplikacija proizvođača, kojih ti 98% nizašta nikad neće trebati). Oba imaju gorilla glass, mada je bolje da staviš ono staklo za ekran (ne foliju, mada možeš i nju ali staklo je deblje i samim tim više štiti). I oba modela bi trebalo da imaju dobru bateriju, mada imaj na umu da im je hardver premoćan a i ekrani veliki sa ogromnom rezolucijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uffffff te Xperia-e su mi lagane, nikad mi se nijedna nije dopala

err... šta si ti držao u ruci? :D

pogledaj na gsmarena, teški su ko i ostali modeli koji te zanimaju. nemož' biti lagan kad ima bateriju od 3000+ miliamperčasova

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj fazon, 920 ima skoro 200 grama

 

vidim da Z3 ima baš dobre ocene svuda

je l' nema drkanja sa rutovanjem i ostalim glupostima?

 

i kako stoji sa apdejtima?

 

Rutovanje radiš samo kad ti hoćeš, odnosno svaki telefon se može po rutovati, a to ti daje veći pristup telefonu, nakon toga možeš ručno obrisati većinu aplikacija koje ti ne trebaju od onih koje su preinstalirane, a i instalirati custom rom. E sad, on ti kod Nexusovih modela i ne treba jer kod njih je Android onakav kakav je zamišljen da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mlaopre sam gledao taj klip, prelep telefon

a ako Surface stvarno bude ono što se o njemu priča, bez razmišljanja ću ga kupiti

 

Passport bih uzeo bez razmišljanja, da u ovom momentu nije nepoznato da li će BB nastaviti da razvija svoj OS ili će preći na Android

i Priv je privlačan, ali sam pročitao puno negativnih komentara

 

ovde se još bolje vidi HP

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj fazon, 920 ima skoro 200 grama

 

vidim da Z3 ima baš dobre ocene svuda

je l' nema drkanja sa rutovanjem i ostalim glupostima?

 

i kako stoji sa apdejtima?

z3 radi kao zmaj out of the box, sony softver inače dolazi sa minimumom bloatware-a, tako da apsolutno nema razloga za rootovanjem i sličnim radnjama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim smrtfonove više nego išta na svetu, ali mislim da je neki Xiaomi flaghship najbolji izbor.

Ima svoj sistem koji je modifikovani android, ima fabrički root pristup, možeš da kontrolišeš jebene permišne i tako ti detalji...

 

Sad pričah sa kolegom koji ima Mi4, isto ga je ovako fino nahvalio. Kaže i baterija super, po dva dana mu traje.

 

S tim što, Kuruze ako ti je još na listi, možda bolje da sačekaš mart, tada izlazi Mi5, trebalo bi onda ovom još da padne cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...