Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Дакле, 'вако, последње набавке:

 

Atlain - Living In The Dark

Sortilège - Métamorphose

Heavy Load - Death Or Glory

Savage - Loose 'n Lethal

Cloven Hoof - Cloven Hoof

Kublai Khan - Annihilation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дакле, 'вако, последње набавке:

 

Atlain - Living In The Dark

Sortilège - Métamorphose

Heavy Load - Death Or Glory

Savage - Loose 'n Lethal

Cloven Hoof - Cloven Hoof

Kublai Khan - Annihilation

 

Odje si puka najmanje 50 evrona :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

За колико, ако није тајна?

 

 

I kom srecniku ako nije tajna...?

 

Ladno pre desetak dana upoznam na zurci devojku-u stvari zenu koja mi rece da slusa metal petnaestak godina i tu pocnemo pricu oko koncerata,bendova,zanrova,albuma i dodjemo na temu vinila.Tu naravno sledi klasican sok za mene kad ova hodajuca legenda kaze da ima kuci samo dve ploce: RTB-ovo izdanje ...And justice for all i cik pogodite Bloodbath-Toxic death koju joj je Staca licno poslao kad je izaslo.Nekako sam uspeo da je ubedim da mi to ustupi ali cu joj se debelo revansirati sa nekoliko vinila i original diskova koje imam duplikate.Traumatic memories sam kupio kad je izasla ali tada je Toxic death vec bio rasprodat tako da za sve ove godine nisam naleteo na njega-do danas.Ko ceka taj doceka...Ima da je slusam godinu dana triput dnevno dok mi igla ne rikne! :lol::D:bigblue::da::bend::veseli::smile::icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kom srecniku ako nije tajna...?

 

Ladno pre desetak dana upoznam na zurci devojku-u stvari zenu koja mi rece da slusa metal petnaestak godina i tu pocnemo pricu oko koncerata,bendova,zanrova,albuma i dodjemo na temu vinila.Tu naravno sledi klasican sok za mene kad ova hodajuca legenda kaze da ima kuci samo dve ploce: RTB-ovo izdanje ...And justice for all i cik pogodite Bloodbath-Toxic death koju joj je Staca licno poslao kad je izaslo.Nekako sam uspeo da je ubedim da mi to ustupi ali cu joj se debelo revansirati sa nekoliko vinila i original diskova koje imam duplikate.Traumatic memories sam kupio kad je izasla ali tada je Toxic death vec bio rasprodat tako da za sve ove godine nisam naleteo na njega-do danas.Ko ceka taj doceka...Ima da je slusam godinu dana triput dnevno dok mi igla ne rikne! :lol::D:bigblue::da::bend::veseli::smile::icon_lol:

 

 

Vidi ga samo kako je srecan :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

То се зове срећа једног винилног фанатика. Као ја кад сам у Новом Саду међу гомилом глупости избунарио Nocturnus, Atrophy, Tyrant и Death Angel. Тадашња девојка ме је гледала као да сам дете, а тако сам се и радовао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То се зове срећа једног винилног фанатика. Као ја кад сам у Новом Саду међу гомилом глупости избунарио Nocturnus, Atrophy, Tyrant и Death Angel. Тадашња девојка ме је гледала као да сам дете, а тако сам се и радовао.

 

 

Obicni ljudi to ne mogu da razumeju...Tu draz i zadovoljstvo...Taj sound kad je pustis i moc kad drzis omot u rukama,pratis tekstove i citas zahvalnice.To stvarno samo deca rade,pa mi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Nuclear Blast sajta, jer je to samo jedan od dva sajta na kojima sam našao "Ordo ad Chao", da nije PIC-LP ...

Prelijepa crvena ploča, dok je "De Mysteriis" ljubičast...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicni ljudi to ne mogu da razumeju...Tu draz i zadovoljstvo...Taj sound kad je pustis i moc kad drzis omot u rukama,pratis tekstove i citas zahvalnice.To stvarno samo deca rade,pa mi.

 

Misliš - zvuk kad krene da pucketa, pa onda naiđe na izgrebano mesto i počne da ponavlja? A i čitanje tekstova sa omota ploče nije neki doživljaj, listanje bukleta za CD je mnogo bolje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes mu mater ja sada nsrucivao nesto odatle. :)

Ono narucio sam F.O.A.D boxset, 3 Emperor boxseta, Demonicu od Behemotha, Mayhem-Deathcrush PIC-LP, Obituary-Slowly we Rot LP i Desaster 666-Satan's soldiers syndicate LP! Sve u svemu cene su pristojne, ali postarina jebe! Sve u svemu, da se nakupi malo para pa cu da narucim svasta! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misliš - zvuk kad krene da pucketa, pa onda naiđe na izgrebano mesto i počne da ponavlja? A i čitanje tekstova sa omota ploče nije neki doživljaj, listanje bukleta za CD je mnogo bolje.

Очигледно је да су слушао само изанђале плоче. Кад ставиш нову, па се чује као са диска, само много боље!

 

Јеси ли чуо некад кад диск почне да прескаче?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очигледно је да су слушао само изанђале плоче. Кад ставиш нову, па се чује као са диска, само много боље!

 

Јеси ли чуо некад кад диск почне да прескаче?

 

 

A ko zna na kakvom cirkularu je pustao te izandjale ploce... :) Ako je uopste i slusao,reko mu neki strucnjak da je to tako. :) A za CD booklet nekad ni lupa ne pomaze nego moras da nabavis mikroskop.Jos ako su uklopili boje tipa bela slova na svetlo sivoj pozadini ili teget slova na crnoj pozadini ko sto znaju!!!? :)

Sinak kad vidis kako se 180-gramski vinil obrce na nekoj dzerimi od gramofona uz pojacalo i kutije od minimum 50 W (ali pravih) javi se na ovu temu i...No hard feelings! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahhh! Znam kada sam pustio od The Stonea Serbian Woods na gramofonu. Jes krdza od gramofona, moram kupiti nov, ali ta magija. Staroslovenski duh! I bilo koji drugi vinil, to ne mozes dobiti preko cda. A sto se tice bookleta, najjaci su underground BM, ali oni Ukrajinski i Ruski. A i strava cdove ima i Behemoth, samo sada se trudim da nabavim EP ovog novog albuma. Kako li to zvuci na ploci? KUKU!! Samo to da cujem i umrem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinak kad vidis kako se 180-gramski vinil obrce na nekoj dzerimi od gramofona uz pojacalo i kutije od minimum 50 W (ali pravih) javi se na ovu temu i...No hard feelings! :D

И леп велики винилни буклет, као онај за "Them" или леп омот на отварање... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...