Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Ej spameri,kultashi i vinil nakaze bice danas-sutra ponuda vinila na berzi u mojoj temi za prodaju diskova (ako joj nije proso rok jer je nisam obnavljao ihaha)

:)

Ne ozbiljno,imam duplikata pa bih to da malo rasturim u narod da uzivate kao Bosko i ja a i da se malo povratim finansijski i isplatim svoja dugovanja za vinile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vishe sam fan singlica nego plocha.... preferirao sam ex yu rock do neki dan... a sada rock klasike... ako se to pika :)

The Beatles - Yesterday / Should Have Known Better

Rod Stewart - Mandolin Wind / Sweet Little Rock N' Roller

Supertramp - Bloody Well Right / Dreamer

Queen (EMI izdanje) - In Only Seven Days - Mustapha...

Rolling Stones - Angie / Silver train

Rolling Stones - It's only rock n' roll / Trough The Lonely Nights

I Riblja Corba - Nazad U Veliki Prljavi Grad / Mirno Spavaj :rockdevil:

od plocha

Kiss - Charisma

AC/DC - Dirty Deeds Done Dirt Cheap..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моја најдража колекција синглица припада бенду Tygers Of Pan Tang, успео сам до сада да нађем следеће наслове:

Don’t Touch Me There

Suzie Smiled

The Story So Far

Making Tracks

Paris By Air

Rendezvous

Love Potion No. 9 pic.

Love Potion No. 9

 

A данас ми је стигао Hexenhaus "Awakening".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da ti je izmakao u poslednjoj sekundi, a? E, drago mi je za Talion "Killing The World", ali zar mi nisi rekao da ti se ne svidjaju? Mislim, oni nemaju nikave veze sa Trojanom (osim istog pevača i gitariste). Ta dva benda sviraju totalno različitu muziku. Trojan svira speed metal a Talion post-NWBHM/groove/power metal. Oba su strava, ali svaki na svoj način.

 

E da, taj "Steel And Starlight" je isto odličan album. Doduše, imao sam jedno loše iskustvo, kada sam kupovao original CD, lik me je ubedio da je to originalno izdanje a na kraju, kad mi je stigao, ispostavilo se da je to jedan od onih odlično odradjenih grčih čizmanoga (bootlega). Kako sam se samo smorio, ali dobro, posle sam nabavio original.

 

Srećno sa aukcijama! :mrgreen:

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da ti je izmakao u poslednjoj sekundi, a? E, drago mi je za Talion "Killing The World", ali zar mi nisi rekao da ti se ne svidjaju? Mislim, oni nemaju nikave veze sa Trojanom (osim istog pevača i gitariste). Ta dva benda sviraju totalno različitu muziku. Trojan svira speed metal a Talion post-NWBHM/groove/power metal. Oba su strava, ali svaki na svoj način.

Пази, није лош албум, али више ми се свиђа Trojan стил, а и музика је боља. Једино што је њихов албум немогуће добити на аукцији за иоле разумне паре.

 

Узгред, мислим да си обрнуо стилове ова два бенда. Taliön је заправо покушај неког треш/спид метала након што пост NWОBHM више уопште није привлачио публику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako, razlog zašto je meni Talion ipak bolji od Trojana je taj što zvuče drugačije od ostalih bendova iz tog perioda i iz tog žanra. Jednostavno, nekako su posebni i drugačiji od ostalih a originalnost i jedinstvenost cenim više od svega. Dobro sad, da ne spominjem i sve one super melodije, gotivan stil pevanja (Graeme zvuči potpuno drugačije nego na "Chasing The Storm"-u), nenormalne solaže, samu atmosferu na albumu itd. Ali eto, nisu bili po ukusu većine pa se nisu probili, nažalost.

 

A da, kako sam pomešao žanrove? Trojan su, po meni, 100% speed a Talion groove/power metal.

 

Eh, ti bi hteo svaku ploču da nadješ za 5 EUR, e pa neće da mogne. Odreši malo tu kesu, rariteti su u pitanju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако може, што да не. Мада, неке ствари ми једноставно нису приоритети и наћићу их кад тад. За први Hexx сам чекао 5 година, па га напокон добио на винилу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"No Escape". Колико ја знам, Hot Metal није радио ништа од њих. Неко други јесте, мислим Unisound; оба албума на једном диску.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо, лепо. Мој Destructor је мало сјебанији, али и даље слушљив. Maximum destruction!!!!!!!!!!

 

Hvala drug!!!

Ali momci na prednjoj strani omota su obuceni po poslednoj modi,sto bi rekao Bob Rock "Poslednji krik pokojnog vlasnika!" :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

И дан-данас су тако обучени (сем покојног басисте), једино не издају виниле, осим оне сплит синглице са Nunslaughter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene pristiglo sto-sta novo,evo vam jedan delic heavy-thrash kulta pa pisite kako vam izgleda...

 

DSCN0302.jpg

dobri albumi ....da ne kazem prvi red je naj kult

Koja je to black sabbath ploca ?

 

 

Дакле, Taliön "Killing The World" и Shok Paris "Steel And Starlight" су додати колекцији за 3 фунте. ;)

 

 

Ti uvek prodjes nesto jeftino..

 

Jebem li ga sve sto meni treba nijedna ploca nije ispod 50 $

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...