Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Први Fifth Angel дефинитивно бољи, поготово Шрапнелово издање са пегазом на насловној страни. Само, никако да га уловим за мање од 20 евра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е нисам видео то издање, јел имаш неку слику да окачиш? Кад видим нека LP издања како су одрађена (посебно она double deluxe gatefold чуда) пожелим да кренем да скупљам плоче уместо дискова! Није фер! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нажалост, не поседујем то издање, а кад сам видео како изгледа оно друго нисам ни хтео да набављам. Реако сам себи да ћу или имати то, или нећу имати ниједно.

 

fifth-angel-1986-cover-lg.jpg

 

Имају солидан фан сајт на www.fifthangel.net, ова слика је одатле. Нажалост, ни тамо нема веће слике од ове. Можда ће нам доца помоћи у том погледу, јер сам сигуран да он поседује овај албум.

 

Сам омот ми је мало лоше урађен, али је идеја одлична. Да је радио лик који је радио "Flight Of The Griffin", верујем да би било много боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ни мени се баш нешто не свиђа омот, на самој је ивици кича, али идеја је стварно добра. Него, начуо сам да Sentinel Steel планира да реизда оба албума са неким бонусима, али не знам када. Лепо, лепо...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било и врло лепо, поготово што они за већину својих издања раде и нове омоте. Кад би дали Димитру да поново уради овај омот за први албум...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dr.lecter svaka čast za Type O Negative :pivopije: kakvo je to izdanje? jel to dupla ploča? sad se na netu može naći samo neko specijalno izdanje, red version box set (3LP) ;)

 

Najobicnije izdanje sa crnim vinilom unutra.

Ovo novo sa red version je namjenjeno za "cerupanje pilici"

 

 

Е нисам видео то издање, јел имаш неку слику да окачиш? Кад видим нека LP издања како су одрађена (посебно она double deluxe gatefold чуда) пожелим да кренем да скупљам плоче уместо дискова! Није фер! <_<

 

Pa nikad nije kasno...ako se malopotrudis i pokupujes sva ona izdanja koja su kod nas izasla imaces solidnu kolekciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нажалост, не поседујем то издање, а кад сам видео како изгледа оно друго нисам ни хтео да набављам. Реако сам себи да ћу или имати то, или нећу имати ниједно.

 

fifth-angel-1986-cover-lg.jpg

 

Имају солидан фан сајт на www.fifthangel.net, ова слика је одатле. Нажалост, ни тамо нема веће слике од ове. Можда ће нам доца помоћи у том погледу, јер сам сигуран да он поседује овај албум.

 

Сам омот ми је мало лоше урађен, али је идеја одлична. Да је радио лик који је радио "Flight Of The Griffin", верујем да би било много боље.

 

Nemam ovaj album iz ko zna kojih razloga(uvijek iskrsne nesto prece) ali je odlican.Sam Fifth Angel mi je bio uvijek malo sladunjav nego ostali U.S.Power bendovi pa je kao takav i dosao dosta kasno...

Omot je pravi metalski...znaci ono ...klise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја имам онај други већ 3-4 године, узео сам га овде на берзи за беда паре, и она заиста и јесте сав мекан, што се и дало очекивати с обзиром да је Епик издао исти. Мада, опет, и Sanctuary је издавао за исти Епик, па нису били толико сладуњави, а постоји и она промо плоча са по неколико песама од оба бенда са интевјуима уметнутим између.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не слушам геј пауер. За то се обради Принцу.

 

Power ne može biti power, a da nije gej. Tako barem kažu oni koji ne vole taj pravac. Isto kažu i za pola heavy-ja. Slušaš i ti Helloween, Gamma Ray, Blind Guardian, Iron Savior... Nisi ni ti bezgrešan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helloween,BG...i njima slichna ekipa nisu gej.Zna se na shta je RNA mislio.

Cenim konkretno na bend chije ime pochinje na S.

 

Onda se zajebao što me je prozvao, jer ako je samo u Stratovarius-u problem, jedna lasta ne čini proleće, tj. na osnovu jednog benda ne može da zaključi da sam ja ljubitelj ''gej power'' metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za njih sam više puta rekao da su power/progressive, u poslednje vreme čist progressive, a to nije isto što i power. A i nisu mi u samom vrhu omiljenih bendova, vrtim samo nekoliko pesama od njih.

Једино што се за њих са сигурношћу може рећи је да су чист геј, која год одредница ишла после тога.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Занимљиво, али немам. Он се на винилу води као раритет и тешко га је наћи за неке нормалне паре, а није ми баш међу приоритетима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Август, Круиз, Коррозия Металла, Ария, Holy Dragons (јесу из Казахстана, али су Руси)... прва два имам на плочама, остале на дисковима.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...