Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Има слика негде. Прошетај мало по претходним странама, мрзи ме поново да качим. Ускоро ћу да покачим најновије ствари које сам набавио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again

Поседујем први албум Iron Maiden оригинала на ЛП-ју. Заоставштина од ћалета, припадника старије гарде металаца.

Као и све од Doors-a, Лед Цепелина али и Guns n Roses-ов култни албум 'Use Your Illusion.'

 

Ипак, ја сама преферирам куповати оригинале али компакт дискове, шта знам лепши су ми и нешто практичнији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guns n Roses-ов култни албум 'Use Your Illusion.'

 

Ипак, ја сама преферирам куповати оригинале али компакт дискове, шта знам лепши су ми и нешто практичнији.

Који део од '"Use Your Illusion"? Има их два.

 

А не зову се дискови џабе "компакт дискови", мада то је само зато што су мањи и на њих стане више музике, па су практичнији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебено ааааааааааааааааааа!!!

 

Talion, Riot, Leatherwolf, Twisted Tower Dire, Holy Moses, Sanctuary, Kublai Khan, Shok Paris, Lethal, Vicious Rumors и Heavy Load. :pivopije:

 

Иначе, све ове албуме имам на оригинал дисковима осим Heavy Load и Lethal (планирам ускоро да га пазарим). Додуше, од Vicious Rumors-а имам само истоимени и Digital Dictator.

 

Значи Трешославе, свака ти се (плоча) дала! ;)

 

 

EDIT: На првој слици, шта је Ratman и која је то последња плоча скроз доле десно?

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово су иначе плоче које сам набављао у последња два месеца, плус што сам у међувремену још узео и Europe "Final Countdown" и први Toto. Већина ових је стајала код доце у Немачкој. Бескрајно му хвала што их је дотеглио. Морам дебело да му се одужим. Још су ми код њега остали Mass, King Diamond "Fatal Portrait", Helloween "Keeper II", Cyclone Tempe "I Hate, Therefore I Am" и Scanner "TerminaL Earth".

 

EDIT: На првој слици, шта је Ratman и која је то последња плоча скроз доле десно?

"Ratman" је ЕП бенда Risk изашао после другог албума "Hell's Animals", а доле десно је други албум бенда Toranaga "God's Gift". Први "Bastard Ballads" сам набавио прошле године.

 

Имам и Twisted Tower Dire "The Isle Of Hydra" на дуплом винилу различитих боја. Само први да набавим, има гомилу бонуса.

 

Да, сад у недељу чекам следеће наслове:

Blind Guardian "Somewhere Far Beyond"

Blind Guardian "Nightfall In Middle Earth" pic. disc

Black Sabbath "TYR"

Running Wild "The Rivalry" pic. EP

 

Бићу млого срећан ако све прође. Прошле недеље ми утече "Imaginations From The Other Side" picture disc.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неке ствари не постоје на обичном винилу, па нема много избора.

 

Неке ствари не постоје на обичном винилу, па нема много избора.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЛП манијаци, обратите пажњу:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...bayphotohosting

 

Иначе, слушао сам овај албум и стварно звучи добро, ништа спектакуларно наравно али дефинитивно вредно преслушавања више пута. Подcећају на мешавину канадског Black Knight-a, Malteze-a, Jag Panzera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

А зашто стављаш овакве ствари кад нико нормалан овде никад неће дати толике паре за плочу, не знам колико да је ретка?

Углавном, овај баја што продаје је гитариста швајцарског бенда Emerald (отуда му корисничко име) и један је од највећих метал колекционара на свету.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мој ћале је исто сваштојед што се тиче плоча: има неколико плоча са валцерима и неким симфонијама, 50-ак 7" синглова Усније Реџепове, Хариса Џиновића и сл. и неколико рокерских плоча, Led Zeppelin "Led Zeppelin II", Meat Loaf "Dead Ringer" и Горди "Краљица Смрти" (која стоји прикуцана на зид подрума да не би пацови улазили).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мој ћале је исто сваштојед што се тиче плоча: има неколико плоча са валцерима и неким симфонијама, 50-ак 7" синглова Усније Реџепове, Хариса Џиновића и сл. и неколико рокерских плоча, Led Zeppelin "Led Zeppelin II", Meat Loaf "Dead Ringer" и Горди "Краљица Смрти" (која стоји прикуцана на зид подрума да не би пацови улазили).

 

 

Ujeo bih sam sebe za dupe kad bi moj otac iskoristio plocu Gordi za tako nesto.Moj stariji brat ima pakleni trio al ne da.Nije hteo ni da mi ustupi prvi od Maidena LP pa sam morao da narucim iz Englezije.Inace roditelji ovih omladinaca sto kazu da imaju hard 'n' heavy ploce su generacija mog brata ako ne i mladji.

Nego sandmane de nadje taj kvltni avatar brate daj link za sliku!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...