Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Завршава се на "оната Арктика"! :violent:

 

Ok, kako ti kazes, mada su meni svi oni podjednako gadni i izbegavam ih u najsirem luku. Sto se mene tice, bendove poput Dragonforce, Stratovarius, Sonata Arctica, Gamma Ray i sl. treba zabraniti Ustavom Republike Srbije u cilju promovisanja zdravog nacina zivota medju omladinom.

 

 

P.S. Izem ti internet kafe koji nema cirilicni font! :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, kako ti kazes, mada su meni svi oni podjednako gadni i izbegavam ih u najsirem luku. Sto se mene tice, bendove poput Dragonforce, Stratovarius, Sonata Arctica, Gamma Ray i sl. treba zabraniti Ustavom Republike Srbije u cilju promovisanja zdravog nacina zivota medju omladinom.

 

Ovo mnogi neće voleti da pročitaju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, kako ti kazes, mada su meni svi oni podjednako gadni i izbegavam ih u najsirem luku. Sto se mene tice, bendove poput Dragonforce, Stratovarius, Sonata Arctica, Gamma Ray i sl. treba zabraniti Ustavom Republike Srbije u cilju promovisanja zdravog nacina zivota medju omladinom.

 

 

P.S. Izem ti internet kafe koji nema cirilicni font! :icon_ne:

 

 

Potpuno si u pravu decko,podrzavam.

Moram i da vas podsetim da je ovo tema vinil kult...Zahvaljujem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од поменутих и неправедно прокажених Gamma Ray једноставно морам да нађем на винилу "Land Of The Free" и "Somewhere Out In Space". Фастастични албуми! Први се подразумева, али га већ имам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Totem: Od ovih mainstream evro-power bendova definitivno Wolf, Lost Horizon, Scanner, Rage, Angel Dust, Kamelot (znam da su ameri)... Ali generalno, ameri su majka sto se tice pravog power-a.

 

@Dr. Lecter: Eh, ja bi poludeo kad bih poceo da skupljam vinile jer ne bih imao para da sve to isfinansiram, pre svega mislim na raritetna izdanja. CD rariteti su mi sada uza specijalnost i za neke od njih sam pukao bas dosta a zamisli, recimo, da hocu da nabavim mega-raritetne Overlord, Streed Child, Militia, Morgana, Leather Nunn ili Paradoxx ploce, a najjeftinija od njih kosta preko 1.000$... Ma bezi...

 

Ok, neka vam bude, Gama Zraci su dobar bend ali se meni nimalo ne svidjaju zbog pevaca. Izvinjavam se na ovolikom offtopikovanju. Back to vynil cult! :meshuggah:

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, mada mene iritira sama boja njegovog glasa. Ovo gore sam naveo samo neke od poznatijih power bendova a ako govorimo o undergroundu (tj. o mladim nadama) onda ima bas mnogo dobrih (i isto tako nepoznatih) power/heavy/epic bendova (tj. albuma), kao ASKA (Avenger), VENGEFUL FEW (s/t), DEMOLITION (Strike Force - bomba!!!), KNIGHTMARE (Unholy), CROM (Vengeance), BLACK HAWK (The Invasion), WISZDOM STONE (s/t), ZEPHANIAH (The Stories...), RAZOR FIST (Razor Fist Force), AXEHAMMER (Windrider), CRESCENT SHILED (Last Of My Kind), BLACK WIDOW (Soldiers From Hell), ATLANTEAN KODEX (The Pnakotic Demos) itd. itd.

 

Bukvalno, jedva stizem da preslusam koliko dobrih i novih stvari ima! ;) Ali, fora je sto major mediji i izdavaci ne forsiraju ove bendove (na ustrb "onih drugih") a oni manji izdavaci opet ne mogu da se takmice sa ovim najvecim tako da ce svi ovi bendovi najverovatnije zauvek ostati underground i nepoznati vecini ljudi... jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Она компилација је до јаја, као и Abattoir. Axe је досадњикав бенд, "Living On The Edge" је издат лиценцно код нас, купио сам га пре 6 година за 10 динара. Assesor је сасвимс олидан бенд. Чуди ме да си на то налетео у Канади.

А какав је оно Dead End? Мислим, шта свирају? И који ће ти андрак Funeral Fog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...