Jump to content

Vinyl Kult


Grobodan

Recommended Posts

Шта тражиш заузврат? Не знам шта ти треба. "Eternal Idol" имам тренутно, али ми је плоча доста офуцана, а та 3 албума са Мартином су ми врло драги, па бих их поседовао на што бољим копијама. А можеш наћи "Headless Cross", хм?

 

 

Headless Cross za desetak dana kod mene u ponudi.Mozes mi pisati na PM sta imas za razmenu a ako ne onda pisi koliko ti nije mnogo da platis.

 

 

 

Danas mi stiglo Bolt Thrower-...For victory LP :meshuggah:

 

Svaka cast,dobar ukus imas.Ja imam za sada samo Realm of chaos PD ali prvo izdanje.Stvarno obozavam taj bend,kad bih mogao da nadjem Mercenary na vinilu ih...

Nego kazi ti nama pobratime gde se nalazi taj tvoj varos zlih volsebnika ako nije tajna naravno... :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realm of chaos lp nabavljam čim skupim keš.World eeeeeeeeeeeeeeater jebote :o Imam i In battle there is no law lp,rado bih kupio Those once loyal ali je izgleda rađen u nekim nebulozno malim količinama tako da je cena ide preko 50 evra :angry:

Mercenary imaš često na ebay-u,mada uglavnom picture disc verzija.

 

Varoš zlih volšebnika je u Vojvodini :bigblue: Pozajmio sam to od Vinavera...

Edited by Enlightenedreamer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realm of chaos lp nabavljam čim skupim keš.World eeeeeeeeeeeeeeater jebote :o Imam i In battle there is no law lp,rado bih kupio Those once loyal ali je izgleda rađen u nekim nebulozno malim količinama tako da je cena ide preko 50 evra :angry:

Mercenary imaš često na ebay-u,mada uglavnom picture disc verzija.

 

Varoš zlih volšebnika je u Vojvodini :bigblue: Pozajmio sam to od Vinavera...

 

 

Blagodarim na informacijama.Pazi se reizdanja,mislim nemoj da platis skupo neko "Metal classics" reizdanje pogotovu starije albume koji su izasli pre 1992.Njih obicno reizdaju bas zato sto nije stampano u dovoljnom broju primeraka.

Ne znam da li si prelistao celu temu ali imas u ranijim postovima dosta fotografija delova nasih kolekcija.Baci i ti neku fotku da gurnemo malo nos i u tvoj orman,da vidimo sta imas... :twisted::rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova dva LP-ja su originali,jedan na Earache drugi na Vinyl solution,oba po 10 funti.

Heheh,pa skupljam uglavnom hardcore punk ploče,nisam siguran da to tebe zanima,a i nisam u mogućnosti da bilo šta fotografišem jbga.

Ali pošto sam se zarazio i metalom,nabavaljam uskoro Dark Angel,Venom,Exodus i slično kad skupim keš :bigblue:

 

Čekam da mi stigne Sacrilege-Behind the realms of madness 12" :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Headless Cross za desetak dana kod mene u ponudi.Mozes mi pisati na PM sta imas za razmenu a ako ne onda pisi koliko ti nije mnogo da platis.

Погрешно питање постављаш, као кад бих ја тебе питао колико ти није премало. Морам да видим у каквом је стању,а достављам ти ускоро списак неколико мојих дупликата.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погрешно питање постављаш, као кад бих ја тебе питао колико ти није премало. Морам да видим у каквом је стању,а достављам ти ускоро списак неколико мојих дупликата.

 

 

Pitanje je bilo skroz dobronamerno postavljeno zato sto sam to prilicno jeftino nabavio.Nema problema onda menjacemo se ali ako ti moras da vidis u kakvom je stanju moja ploca onda moram i ja da vidim te tvoje duplikate da nisu havarisani pa si ih zato duplirao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, то се подразумева. Нису хаварисани, али су нови примерци које сам набавио гланц нови, па сам старе заменио. Хаварисане ме је срамота и да поклоним (имам неколико које сам добио), а жао ми да их бацим.

 

А кад сам рекао да бих хтео да видим како изгледа, глупо ми је да дајем било какве паре за плочу за коју ће се испоставити да морам да је заменим бољом, ако ме разумеш. Такве у старту не узимам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, то се подразумева. Нису хаварисани, али су нови примерци које сам набавио гланц нови, па сам старе заменио. Хаварисане ме је срамота и да поклоним (имам неколико које сам добио), а жао ми да их бацим.

 

А кад сам рекао да бих хтео да видим како изгледа, глупо ми је да дајем било какве паре за плочу за коју ће се испоставити да морам да је заменим бољом, ако ме разумеш. Такве у старту не узимам.

 

 

Sve te razumem ali mi je malo glupo zvucala ta sumnja.Kako proveravas stanje kad ti salje neko iz inostranstva?Bez poverenja nema ni saradnje.Video si mnogo fotografija mojih vinila i znas koliko godina imam a opet si posumnjao da cu da uvaljujem bilo sta sto nije bar u near mint stanju.Mislim da je bolje da nastavimo na PM i dogovorimo se kao ljudi a mozemo se cuti i telefonom,deluje ubedljivije. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесу ли то Ползовићи ставили? Та опција куповине ми смрди на њих. То су радили и раније, само је сада цена много већа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свеједно, они су.

 

Елем, набавих следеће ствари:

Primal Fear - Jaws Of Death

U.D.O. - Mean Machine

Riot - The Privilege Of Power

Genocide - Black Sanctuary

Arcane - Destination Unknown

Share this post


Link to post
Share on other sites

King Diamond - Conspiracy

Thyrfing - Thyrfing

Black Symphony - Black Symphony

Darkane - Insanity

Edguy - Mandrake (солидан албум, али су неки текстови трагикомични)

Twisted Sister - Love Is For Suckers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...