Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Generalno, cini mi se da se ljudi plase bez razloga da ce oni sad da, ne znam, omeksaju i krecu da ubacuju neke Korn-alike finte u muzici. Jeste, cudan je paket skroz, narocito zato sto je sad i basista Korn-a postao hriscanin :haha:, ali jbg - ocigledno su ljudi iz Korn menadzmenta kontaktirali njih i ponudili im 10-tak datuma na turneji sa, da opet citiram Frubija, prepunim halama, naj-profi opremom i svim ostalim blagodetima. I neko bi to, kao, odbio na foru "tr00" stava koji Dimmu ionako vec odavno ne zastupaju? Daj ne zajebavajte. Dobili ljudi iznenada fantasticnu ponudu i prihvatili je, kraj price.

 

@ITF: Slayer Mensonu, ako se ne varam.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,još jedan dokaz da je gorivo za muzicku industriju broj prodatih ploča,a ne značaj/kvalitet/(kvazi)principi zbog kojih se bendovi "ne prodaju".

 

Slayer je toliko veliko ime da su morali da stave da su co-headliner-i,ali se u stvari zna ko je tu glavni bio.

 

I vec sam rekao par puta da je po meni jedna od najvecih degradacija nekog benda to da Sepultura otvara za In Flames-e. Jebeno prestani da snimaš išta,ako sebi to dozvoliš (bez ikakvog nipodaštavanja In Flames-a). 

 

Nije vezano za temu toliko,ali morao sam opet to da kažem. :)

Edited by In The Flesh
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za slucaj da vas je smorilo curenje albuma pesmu po pesmu, Dimmu Borgir imaju nesto novo za vas - predstavljanje omota parce po parce:

 

l_4131d16c76fd4116b0a16d7c16c3d18b.jpg

 

Jes' da i ovako, pod stare dane, volim da sklopim po koju slagalicu, ali ovo je jebeno retardirano. Plus sto ovaj komad nenormalno lici na "Death Cult Armageddon".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za slucaj da vas je smorilo curenje albuma pesmu po pesmu, Dimmu Borgir imaju nesto novo za vas - predstavljanje omota parce po parce:

 

l_4131d16c76fd4116b0a16d7c16c3d18b.jpg

 

Jes' da i ovako, pod stare dane, volim da sklopim po koju slagalicu, ali ovo je jebeno retardirano. Plus sto ovaj komad nenormalno lici na "Death Cult Armageddon".

 

ukrao si mi riječi iz usta... no lik je i radio omot za taj album, stoga nije slučajna sličnost. samo što je za nijansu mračnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norwegian symphonic black metallers DIMMU BORGIR are rumored to have tapped Swedish multi-instrumentalist Snowy Shaw (real name: Tommie Helgesson; THERION, DREAM EVIL, KING DIAMOND, MERCYFUL FATE, MEMENTO MORI, NOTRE DAME) to replace bassist/clean vocalist ICS Vortex (real name: Simen Hestnæs) on the band's upcoming album and world tour.

 

**UPDATE**: Snowy told BLABBERMOUTH.NET earlier today that his rumored collaboration with DIMMU BORGIR is nothing more than a "false and unfounded rumor, without any substance."

 

Haha, na sta li bi ovo licilo kad bi se desilo... A lik je juce objavio i da napusta Therion, ko zna sta se tu sve dogovaralo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...