Jump to content

System Of A Down


Recommended Posts

ma bre ko je gledao live@lowlands sve mu je jasno.........john ubija ko majka iako se na albumima nesto ne kurchi preterano......za razliku od njega darona boli levo jaje kako svira, jer em sto gresi em sto se tacno vidi kad u sred pesme krene da improvizuje samo zato sto se smorio....e ali ja to uopste ne stavljam u negativan kontext....jednostavno im je drugacija filozofija....ja mislim da bih, kad bih bio gluv, mogao ceo cert samo da gledam u ludog malakiana i to bi mi bilo dovoljno icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ceo SOAD zajedno daje ocenu 10, bilo da su smoreni na koncertu ili razbijaju ko ludi... inace, malo sam u tripu zasto je Serj onako smrsao!?!!?

 

Ipak, mislim da se najvise ceni intelektualni rad umetnika-muzicara-genija bas kao u Renesansi, i filozofija koju plasira i zbog koje postaje bitan, a ne kao nakurceni tehnicar koji misli da ce nepregledno dugim solazama u ton tacnim da nalozi nekoga da svrsi na njega... meni je mnogo zanimljivije da ga gledam kako naglavacke skace u publiku, a pri tome da znam da je to sve deo iskrenog osecanja i trenutnog raspolozenja, pa to sto njegova gitara tamo vristi negde na zemlji i daje nepodnosljivu mikrofoniju je potpuno nebitno. Iza njega uvek stoji LP, kao dokaz o njegovoj stvaralackoj velicini...

 

 

HOLLAND, YOU DESERVE TO DIE !!!

by Daron Malakian on Lowlands Concert

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom skromnom mishljenju, novi system je krsh... Mnogo vishe peva Daron na ovom albumu, shto je jako loshe... rifovi su ili jako gej, tj isforsirani, ili previshe jednoliki i prosti. Sve u svemu posle sjajnog ToxyCity-a i josh Boljeg STA, ovaj album ih je srozao chak i nize od pochetka... tachno se osetja da je album izbachen chisto reda radi...

 

"Everybody's going to the party and have a really good time"

i odma za tim onaj gej rif i josh vishe gej zavrshetak tog rifa onim gej "bendom" pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom skromnom mishljenju, novi system je krsh... Mnogo vishe peva Daron na ovom albumu, shto je jako loshe... rifovi su ili jako gej, tj isforsirani, ili previshe jednoliki i prosti. Sve u svemu posle sjajnog ToxyCity-a i josh Boljeg STA, ovaj album ih je srozao chak i nize od pochetka... tachno se osetja da je album izbachen chisto reda radi...

Potpuno se slazem sa ovim (sem onog dela sa rifovima-u to se ne razumem). Daron mekecje onako iritirajucje na celom albumu....koji je sav fancy.

 

 

P.S. Bar je basista ostao sexy!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ceo SOAD zajedno daje ocenu 10, bilo da su smoreni na koncertu ili razbijaju ko ludi... inace, malo sam u tripu zasto je Serj onako smrsao!?!!?

 

Ipak, mislim da se najvise ceni intelektualni rad umetnika-muzicara-genija bas kao u Renesansi, i filozofija koju plasira i zbog koje postaje bitan, a ne kao nakurceni tehnicar koji misli da ce nepregledno dugim solazama u ton tacnim da nalozi nekoga da svrsi na njega... meni je mnogo zanimljivije da ga gledam kako naglavacke skace u publiku, a pri tome da znam da je to sve deo iskrenog osecanja i trenutnog raspolozenja, pa to sto njegova gitara tamo vristi negde na zemlji i daje nepodnosljivu mikrofoniju je potpuno nebitno. Iza njega uvek stoji LP, kao dokaz o njegovoj stvaralackoj velicini...

 

 

HOLLAND, YOU DESERVE TO DIE !!!

by Daron Malakian on Lowlands Concert

ok. kad obrises bale i kad ti se spusti onda cemo da pricamo objektivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dave grohl

 

brate zabalavio si, uhvatilo te preterano odusevljenje sistemom pa nisi kritican

 

oni su i po meni trenutno, ako ne najkreativniji, onda jedan od najkreativnijih bendova na svetu

 

medjutim, uzivo L O S E Z V U C E, ne mozes da kazes da su dobri uzivo zato sto se bacakaju, nije to cirkus, oni su valjda pre svega muzicari i treba na prvom mestu dobro da odsviraju pa onda sve ostalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

medjutim, uzivo L O S E Z V U C E, ne mozes da kazes da su dobri uzivo zato sto se bacakaju, nije to cirkus, oni su valjda pre svega muzicari i treba na prvom mestu dobro da odsviraju pa onda sve ostalo

To je shtreberski pogled na stvari... Najvaznije je zezanje. biggreens.gif

Ja sam gledao samo jedan koncert i meni su zvuchali skroz ok, a sem toga oni su na tom nivou sada da nije bitno kako zvuche icon_cool.gif

 

 

Sto se novog albuma tice, posle obimnog preslusavanja moram priznati da jeste najlosiji od dosadasnja 4, ali album vredi ako ni zbog chega drugog onda zbog recenice "My cock is much bigger then yours" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Kao sto vec sto puta napisah ulazem puno nade u Hypnotize...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...